1. Dzisiaj obchodzimy święto Bożego Miłosierdzia. Rozpoczęcie Tygodnia Miłosierdzia. O godz. 15.00 zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia przed Najświętszym Sakramentem. Caritas Archidiecezji Poznańskiej, co roku w ten dzień obchodzi swoje święto patronalne, jako „Dzień Dobra”. To uhonorowanie i zauważenie dobroczynioncych. Paniom z Caritas Parafialna życzymy wielu łask bożych i dziękujemy za zaangażowanie i wszelkie dobro na rzecz potrzebujących. Po Mszach św. zbiórka do puszek na Caritas Archidiecezjalną.

2. Od poniedziałku do soboty o godz. 7.45 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia, a o godz. 17.30 na różaniec prowadzony przez panie z Koła Różańcowego. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej oraz adoracja do godz. 19.30

3. W środę (19 kwietnia) o godz. 16.45 spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej.

4. W piątek (21 kwietnia) spotkanie dla kandydatów do bierzmowania (grupa klas VIII). Msza św. o godz. 18.00. Po Mszy św. spotkanie formacyjne w salce. Zakończenie o godz. 20.00.

5. Kancelaria czynna we wtorek i piątek od 9.00 do 10.00 i od 16.00 do 17.00.

6. Bóg zapłać za wspólną modlitwę i ofiary złożone na potrzeby naszej świątyni szczególnie za dzisiejszą tace „inwestycyjną” na potrzeby naszej parafii. Do nabycia m/in.: „Przewodnik Katolicki”, „Gość Niedzielny.

7. W ostatnim tygodniu do wieczności odeszła śp. Euralia Duczmal. Msza Pogrzebowa w czwartek 20 kwietnia o godz. 8.45, pochówek na cmentarzu junikowskim o godz. 10.10.
Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie!

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask bożych.
Niech miłość Jezusa stanie się źródłem pokoju w naszych Rodzinach