1. Od poniedziałku do soboty o godz. 7.45 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia, a o godz. 17.30 na różaniec w intencji pokoju w Ukrainie.
O prowadzenie różańca prosimy osoby z Koła Żywego Różańca, lub innych wiernych.
W środę po Mszy św. o godz. 18.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej i adoracja do godz. 19.30.

2. W tym tygodniu obchodzimy:

• wtorek – wspomnienie św. Wincentego a Paulo, prezbitera

środa – wspomnienie św. Wacława, męczennika

czwartek – święto św. Archaniołów Michała, Gabriela, Rafała

• piątek – wspomnienie św. Hieronima, prezbitera, doktora Kościoła

I-sza sobota miesiąca – o godz. 8.00 Msza Święta Wotywna ku czci Matki Bożej w intencji zbiorowej za naszych Zmarłych.
Wszystkich, którzy chcieliby włączyć swoich zmarłych w owoce Mszy świętej prosimy o wpisanie imienia i nazwiska zmarłego na specjalnej kartce, która znajduje się na bilbordzie informacyjnym z tyłu kościoła. Intencje przyjmujemy po Mszach w zakrystii. INTENCJE BĘDĄ ODCZYTYWANE 10 minut przed Mszą św. (od godz. 7.50). Po Mszy świętej nabożeństwo Pierwszych Sobót Miesiąca (różaniec i 15 min. rozważanie) przed wystawionym Najświętszym Sakramentem.
Odwiedziny chorych od godz. 9.30.
Wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła.

3. Od soboty, 1 października rozpoczyna się Miesiąc Matki Bożej Różańcowej.
Nabożeństwa Różańcowe codziennie od poniedziałku do soboty o godz. 17.30, w niedziele o godz. 16.30.
W środy i czwartki o godz. 16.45 nabożeństwa różańcowe dla dzieci.

4. Msza Święta i spotkanie dla rodziców i młodzieży przygotowującej się do sakramentu Bierzmowania oraz rozpoczynających przygotowanie odbędzie się w piątek 30 września o godz. 18.00.

5. Jeszcze raz składamy podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania odpustu i festynu parafialnego. Wszystkim Dobrodziejom, Fundatorom i tym którzy swój czas i siły włączyli w nasze wspólne dzieło. Wszystkim Parafianom tak licznie zaangażowanym w przygotowanie liturgii oraz festynu. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli uporządkować wszystko po festynie. Bóg zapłać! Galerie zdjęć można obejrzeć na Facebooku i na stronie internetowej parafii.

6. W zakrystii można już zamawiać intencje mszalne na 2023r.

7. Kancelaria czynna we wtorki i piątki od 9.00 do 10.00 i od 16.00 do 17.00.

8. Bóg zapłać za wspólną modlitwę i ofiary złożone na potrzeby naszej świątyni. Do nabycia m/in.: „Przewodnik Katolicki”, „Gość Niedzielny”.

WSZYSTKIM ŻYCZYMY BŁOGOSŁAWIEŃSTWA BOŻEGO
I OPIEKI ŚWIĘTEJ RODZINY!