1. Od poniedziałku do soboty o godz. 7.45 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia, a o godz. 17.30 na różaniec w intencji pokoju w Ukrainie.
O prowadzenie różańca prosimy osoby z Koła Żywego Różańca, lub innych wiernych.
W środę po Mszy św. o godz. 18.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej i adoracja do godz. 19.30.

• I środa miesiąca – o godz. 19.30 spotkanie Kół Żywego Różańca, wymiana tajemnic różańcowych

• czwartek – święto Narodzenia NMP. W Nowicjacie i Seminarium MSF śluby czasowe i wieczyste nowicjuszy i kleryków. Prosimy o modlitwę w ich intencji.

3. Spotkanie Kół Żywego Różańca Dzieci w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00.

4. Spotkanie grupy modlitewno-ewangelizacyjnej, we wtorek 6 września o godz. 19.30 w salce pod kościołem. Zapraszamy wszystkich pragnących pogłębić swoją więź z Bogiem.

5. Spotkanie Koła Misyjnego i sympatyków misji w czwartek 8 września po wieczornej Mszy św. około godz. 18.45 na plebani.

6. Zapraszamy wszystkich parafian do włączania się w przygotowanie do odpustu ku czci Patronki Parafii Matki Bożej z La Salette oraz jubileuszu 10-lecia konsekracji naszego Kościoła.
- Chętnych, którzy pragną upiec ciasto na festyn prosimy o zapisywanie się do przyszłej niedzieli w kancelarii lub po każdej Mszy św.
- Pragnących dołączyć do pomocy w grupie animacji dzieci prosimy o zgłaszanie się do któregoś z księży.
- na przyszłą sobotę, od godz. 9.00 zapraszamy do pomocy przy plewieniu terenu wokół kościoła, sprzątaniu kościoła, szopy i terenu wokół szopy.
- Za sugestią Rady Parafialnej zachęcamy do wsparcia finansowego organizacji festynu.
- Zgodnie z wcześniejszą tradycją podczas festynu parafialnego będzie przeprowadzona licytacja.
- Zachęcamy do przynoszenia przedmiotów pod licytację. Pieniądze z niej będą cegiełką na potrzebne inwestycje w kościele (naprawa okien lub wymiana płytek przed wejściem do kościoła)
Wszystkich prosimy o modlitwę o pogodę i owocne przeżycie naszego święta, które jest równocześnie dniem wdzięczności wszystkim, którzy z otwartości serca przyczyniali się do materialnego i duchowego wzrostu naszej parafii. W ich intencji zostanie odprawiona Uroczysta Msza Święta 19 września o godz 12.00.

7. Pierwsze spotkanie informacyjne Rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej w 2023 r. odbędzie się w kościele 22 września (czwartek) o godz. 19.00

8. W zakrystii są jeszcze do odebrania zdjęcia komunijne z tego roku.

9. W przyszłą niedzielę taca inwestycyjna na potrzeby naszej parafii.

10. W zakrystii można już zamawiać intencje mszalne na 2023r.

11. W dniach 6-9 października br organizowana jest pielgrzymko-wycieczka „Śladami Jana Pawła II”. Na trasie Wadowice, Kalawaria Zebrzydowska, Ludźmierz, Zakopane, Kraków, Łagiewniki (Sanktuaria Bożego Miłosierdzia i Jana Pawła II). Szczegóły w gablotce na zewnątrz kościoła. Zapisy do 10 września po Mszach św. w zakrystii.

12. Kancelaria czynna we wtorki i piątki od 9.00 do 10.00 i od 16.00 do 17.00

13. Przypominamy, że od lipca obowiązuje nowy porządek Mszy Świętych niedzielnych i świątecznych: 8.00; 10.00; 12.00; 17.00; 21.00.

14. Bóg zapłać za wspólną modlitwę i ofiary złożone na potrzeby naszej świątyni. Do nabycia m.in.: „Przewodnik Katolicki”, „Gość Niedzielny”.

WSZYSTKIM ŻYCZYMY BŁOGOSŁAWIEŃSTWA BOŻEGO
I OPIEKI ŚWIĘTEJ RODZINY!