1. Od poniedziałku do soboty o godz. 7.45 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia, a o godz. 17.30 na różaniec w intencji pokoju w Ukrainie.
O prowadzenie różańca prosimy osoby z Koła Żywego Różańca, lub innych wiernych.

2. W środę po Mszy Św. o godz. 18.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej i adoracja do godz. 19.30.

poniedziałek – wspomnienie św. Szymona z Lipnicy, prezbitera. Imieniny Bp Szymona.

piątek – święto św. Marii Magdaleny

sobota – wspomnienie św. Brygidy, zakonnicy i partonki Europy

4. Przypominamy, że od lipca obowiązuje nowy porządek Mszy Świętych niedzielnych i świątecznych: 8.00, 10.00, 12.00, 17.00, 21.00.

5. W wakacje kancelaria nieczynna. Wszystkie sprawy prosimy załatwiać w zakrystii po Mszach.

6. Bóg zapłąć za wspólną modlitwę i ofiary złożone na potrzeby naszej świątyni, szczególnie podczas dzisiejszej tacy inwestycyjnej. Do nabycia m.in.: "Przewodnik Katolicki", "Gość Niedzielny", oraz "Posłaniec Świętej Rodziny" - wydanie pl/ukr.

WSZYSTKIM ŻYCZYMY BŁOGOSŁAWIEŃSTWA BOŻEGO
I OPIEKI ŚWIĘTEJ RODZINY!