1. Od poniedziałku do soboty o godz. 7.45 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia, a o godz. 17.30 na różaniec w intencji pokoju w UkrainieO prowadzenie różańca prosimy osoby z Koła Żywego Różańca, lub innych wiernych.
W środę po Mszy św. o godz. 18.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej i adoracja do godz. 19.30.

2. W tym tygodniu obchodzimy:

poniedziałek – święto Benedykta, opata i patrona Europy

wtorek – wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupai męczennika

środa – 13. dzień miesiąca i kolejne NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE. Msza św. o godz. 18.00, różaniec, procesja maryjna wokół kościoła, na którą przynosimy lampiony. Zachęcajmy znajomych. Ofiarujmy te nabożeństwa w intencji naszych Rodzin. Nabożeństwa będą odbywały się 13. dnia każdego miesiąca, od maja do października.
Wspomnienie św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

piątek – wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła

sobota – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel

3. W najbliższą sobotę odbędzie się czuwanie misyjne Przyjaciół, Sympatyków oraz Członków Kół Misyjnych MSF w Częstochowie. Obecni będą misjonarze MSF pracujący za granicą na czele z ks. bp Dariuszem Kałużą MSF ordynariuszem diecezji Bougainville w Papui Nowej Gwinei. Zapraszamy do udziału w nocnym czuwaniu po Apelu Jasnogórskim.

4. Przypominamy, że od lipca obowiązuje nowy porządek Mszy Świętych niedzielnych i świątecznych: 8.00; 10.00; 12.00; 17.00; 21.00.

5. W wakacje kancelaria nieczynna. Wszystkie sprawy prosimy załatwiać w zakrystii po Mszach.

6. Bóg zapłać za wspólną modlitwę i ofiary złożone na potrzeby naszej świątyni, szczególnie podczas dzisiejszej tacy inwestycyjnej. Do nabycia m.in.: „Przewodnik Katolicki”, „Gość Niedzielny”. oraz „Posłaniec Świętej Rodziny” - wydanie pl/ukr.

 

WSZYSTKIM ŻYCZYMY BŁOGOSŁAWIEŃSTWA BOŻEGO I OPIEKI ŚWIĘTEJ RODZINY!