1. Zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu zespołu Animae Velit oraz zespołu dziecięcego, który odbędzie się dzisiaj o godz. 18.00.
2. Od jutra kontynuacja wizyty duszpasterskiej (kolędy) w domach i mieszkaniach.
3. W tym tygodniu obchodzimy:
◦ poniedziałek – wspomnienie św. Jan Bosko, Prezbitera
◦ środa – święto Ofiarowania Pańskiego (MB Gromnicznej). Błogosławieństwo gromnic na każdej Mszy, a o godz. 18.00 błogosławieństwo świec dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św. Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Zbiórka do puszek na Zakony Klauzurowe. Po Mszy świętej Nowenna do MB Saletyńskiej i adoracja do godz. 19.30, a następnie dodatkowa Msza Św. o godz. 19.30.
◦ I-szy czwartek miesiąca – Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych od godz. 17.30. Po Mszy Św. błogosławieństwo św. Błażeja patrona od chorób gardła.
◦ I-szy piątek miesiąca – Po Mszy Świętej wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do Serca Pana Jezusa i Akt Oddania
◦ I-sza sobota miesiąca – o godz. 8.00 Msza Święta Wotywna ku czci Matki Bożej w intencji zbiorowej za naszych Zmarłych. Wszystkich, którzy chcieliby włączyć swoich zmarłych w owoce Mszy świętej prosimy o wpisanie imienia i nazwiska zmarłego na specjalnej kartce, która znajduje się na stoliku z tyłu kościoła. Intencje przyjmujemy w kancelarii lub po Mszach w zakrystii. Po Mszy świętej nabożeństwo Pierwszych Sobót Miesiąca (różaniec i 15 min. rozważanie) przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Odwiedziny chorych od godz. 9.30.
4. W przyszłą niedzielę (6 lutego) będziemy obchodzić Dzień Rodziny. Z tej racji małżeństwa wspólnoty Domowego Kościoła podzielą się świadectwem o wpływie wspólnoty na ich życie małżeńskie i rodzinne. Po Mszach Świętych małżeństwa pragnące pogłębić swoje życie duchowe będą mogły zadeklarować pragnienie przynależności do wspólnoty lub porozmawiać na temat Domowego Kościoła. W piątek 11 lutego o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie nowych członków Domowego Kościoła.
5. Spotkanie Koła Misyjnego na plebani w czwartek (3 lutego) po Mszy wieczornej. Spotkanie Róż Żywego Różańca w przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 9.00.
6. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do zespołu dziecięcego, bądź zostać ministrantem lub lektorem Słowa Bożego na Mszę św. 6 lutego o godz. 12.00. Zgłoszenia i  zapytania prosimy kierować do ks. Adama.
7. W czwartek, po Mszy wieczornej ok. godz. 18.40 gorąco zapraszamy do pomocy przy rozbiórce dekoracji światecznej (choinek, szopki).
8. Bóg zapłać za wspólną modlitwę i ofiary złożone na potrzeby naszej świątyni. Do nabycia m.in.: „Przewodnik Katolicki” (z dodatkiem za 9,50 zł) i „Gość Niedzielny”.
9. Kancelaria czynna we wtorek i piątek 9.00-10.00 oraz 16.00-17.00.
10. Wszystkich Parafian Prosimy o dostosowywanie się do obostrzeń sanitarnych.

Życzymy wszystkim Bożego błogosławieństwa i opieki Świętej Rodziny!