1. Dzisiejsza Niedziela Chrztu Pańskiego kończy liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego, a w naszej Archidiecezji zakończy się też peregrynacja kopii obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. Taca jest przeznaczona na cele inwestycyjne naszej parafii. Bóg zapłać!
2. Zapraszamy wszystkich parafian, według kolejności ulic na KOLĘDOWE SPOTKANIE W KOŚCIELE. Msza św. w intencji zaproszonych rodzin o godz. 18.00. Po niej nabożeństwo kolędowe z indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem rodzin (tzw. błogosławieństwo lourdskie). Każda rodzina otrzyma obrazek i pamiątkę kolędową oraz naklejkę na drzwi; są także kropidła i buteleczki na wodę święconą. Na zakończenie rozmowa kolędowa dotycząca naszej parafii. Ofiary kolędowe tradycyjnie będą przeznaczone m.in. na potrzeby parafii.
10.01 (poniedziałek) - Kamiennogórska
11.01 (wtorek) - Osiedle Jeleniogórska 1/3
12.01 (środa) - Jeleniogórska 4, 4a, 6, 6a, 7, 7a
15.01 (sobota) - dla wszystkich Rodzin, które z różnych przyczyn nie mogły uczestniczyć w wyznaczonym dniu.
3. Rodziny, które pragną zaprosić księdza do swojego domu lub mieszkania prosimy o wpisanie się na listę kolędową w zakrystii po Mszach Świętych lub w kancelarii. O dniu i godzinie spotkania poinformujemy telefonicznie. Zachęcamy szczególnie osoby pragnące poświęcić swoje mieszkanie.
4. W przyszłą niedzielę (16.01) będziemy gościć wolontariusza Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia, który po ogłoszeniach powie kilka zdań o działalności Stowarzyszenia, a po Mszach św. będzie możliwość wsparcia ich działalności, nabywając za dobrowolną ofiarę miesięcznik „Moja Rodzina” oraz płyty z muzyka religijną.
5. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby zostać kandydatami do służby przy ołtarzu, na Mszę św. 6 lutego o godz. 12.00. Zgłoszenia i zapytania prosimy kierować do ks. Adama, który jest opiekunem ministrantów.
6. Bóg zapłać za wspólną modlitwę i ofiary złożone na potrzeby naszej świątyni.
Do nabycia: „Przewodnik Katolicki”, „Gość Niedzielny” z etui na płyty CD z Pismem Świętym i „Miłujcie się”. Z tyłu kościoła jest wystawiony INORMATOR PARAFIALNY z kalendarium naszej parafii oraz ze szczegółowym planem kolędy. Bardzo prosimy o rozniesienie informatora do wszystkich parafian, którzy z różnych przyczyn nie mogli przyjść do kościoła.
7. Kancelaria ze względu na kolędę czynna we wtorek 9.00-10.00, w sprawach pilnych także po Mszy św. wieczornej oraz w piątek 9.00-10.00 oraz 16.00-17.00.
8. Wszystkich Parafian Prosimy o dostosowywanie się do obostrzeń sanitarnych.
9. W ostatnim czasie do wieczności odeszła
• śp. Weronika Pacanowska-Uszak z ul. Grotkowskiej. Msza pogrzebowa odbędzie się w sobotę 15.01 o godz. 10.00, a pochówek na cmentarzu Junikowskim w poniedziałek 17.01 o godz. 12.30. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie...

Życzymy wszystkim Bożego błogosławieństwa i opieki Świętej Rodziny!