1. Dzisiaj przeżywamy niedzielę ewangelizacyjną. Z tej racji gościmy przedstawiciela fundacji Tota Tua, który podczas każdej Mszy św. powie świadectwo dotyczące dzieła adoracji. Dodatkowo o godz. 18.00 zapraszamy na projekcję filmu Ja Jestem. Film opowiada o cudach eucharystycznych i o żywej realnej obecności Pana Jezusa pośród nas. Po filmie 30 min. adoracji.
2. Od wczoraj przy naszej parafii odbywają się warsztaty muzyczne pod kierownictwem kompozytora Pawła Bębenka. Zapraszamy na Mszę św. kończącą warsztaty, z uroczystą oprawą muzyczną wszystkich uczestników oraz Pana Pawła o godz. 21.00.
3. Ze względu na Apel Ks. Abp Stanisława Gądeckiego, Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski, Metropolity Poznańskiego, po wszystkich Mszach Św. zbiórka na rzecz migrantów.
4. Codziennie przed poranną Mszą św. Koronka do Bożego Miłosierdzia. Spowiedź przed każdą Mszą św. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej oraz Adoracja do godz. 19.30.
5. W tym tygodniu obchodzimy:
• Poniedziałek – wspomnienie św. Cecylii, Dziewicy i Męczennicy
• Środa – wspomnienie św. Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy, Męczenników
6. W nadchodzącą sobotę i niedzielę (27-28 listopada) będziemy przeżywać Rekolekcje Adwentowe, które poprowadzi Ks. Paweł Olszewski MSF – Ojciec Duchowny WSD MSF. Nauki rekolekcyjne podczas Mszy Świętych w sobotę o godz. 08.00 oraz 18.00, w niedzielę według porządku niedzielnego. Dodatkowo w sobotę po Mszy porannej Nabożeństwo Pokutne przy wystawionym Najświętszym Sakramencie i okazja do spowiedzi do godz. 10.00; Wieczorem Nabożeństwo Pokutne i okazja do spowiedzi od godz. 17.00 do 18.00. Taca w przyszłą niedzielę przeznaczona dla Ojca Rekolekcjonisty na potrzeby WSD MSF.
7. W środę 8 grudnia, podczas Mszy św. o godz. 18.00 poświęcenie medalików dla dzieci przygotowujących się do I-ej Komunii Świętej.
8. Kancelaria czynna we wtorki i piątki o godz. 09.00-10.00 oraz 16.00-17.00.
9. W tym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Stanisław Ilskiego, lat 96. Wieczny odpoczynek...

Bóg zapłać za wspólną modlitwę i ofiary na potrzeby naszej świątyni.

Do nabycia prasa katolicka: „Przewodnik Katolicki”, „Gość Niedzielny”

W rozpoczynającym się tygodniu życzymy wszystkim opieki Świętej Rodziny.