1. Codziennie przed poranną Mszą św. Koronka do Bożego Miłosierdzia. Spowiedź przed każdą Mszą św.
2. W środę po Mszy św. o godz. 18.00, Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej oraz Adoracja do godz. 19.30.
3. W tym tygodniu obchodzimy:
• Środa – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, Zakonnicy
• Czwartek – wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, Dziewicy i Męczennicy
• Sobota – wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, Prezbitera
• Niedziela – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata i zakończenie roku liturgicznego. Po Mszy św. o godz. 10.30 odmówimy przed Najświętszym Sakramentem litanię do Serca Pana Jezusa i Akt Poświęcenia rodzaju ludzkiego Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata, co wiąże się z otrzymaniem odpustu zupełnego.
4. W przyszłą niedzielę (21 listopada) będziemy przeżywać niedzielę ewangelizacyjną. Z tej racji będziemy gościć przedstawiciela fundacji Tota Tua, który podczas każdej Mszy św. powie świadectwo dotyczące dzieła adoracji. Dodatkowo o godz. 18.00 zapraszamy na projekcję filmu Ja Jestem. Film opowiada o cudach eucharystycznych i o żywej realnej obecności Pana Jezusa pośród nas. Po filmie 30 min. adoracji.
5. W sobotę i niedzielę (20 i 21 listopada) przy naszej parafii będą odbywały się warsztaty muzyczne pod kierownictwem kompozytora Pawła Bębenka. Zapraszamy na Mszę kończącą warsztaty, z uroczystą oprawą muzyczną w niedzielę o godz. 21.00.
6. Dzisiejsza taca, to taca inwestycyjna na potrzeby parafii. Za złożone ofiary składamy Bóg zapłać!
7. Kancelaria czynna we wtorki i piątki o godz. 09.00-10.00 oraz 16.00-17.00.
8. W tym tygodniu do wieczności odszedł śp. Stanisław Ilski, lat 96. Wieczny odpoczynek...

Bóg zapłać za wspólną modlitwę i ofiary na potrzeby naszej świątyni.

Do nabycia prasa katolicka: „Przewodnik Katolicki”, „Gość Niedzielny”

W rozpoczynającym się tygodniu życzymy wszystkim opieki Świętej Rodziny.