1. Codziennie przed poranną Mszą św. Koronka do Bożego Miłosierdzia. Spowiedź przed każdą Mszą św.
2. W środę po Mszy św. o godz. 18.00, Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej oraz Adoracja do godz. 19.30.
3. Trwamy w Oktawie uroczystości Wszystkich Świętych – w czasie szczególnej modlitwy za Zmarłych. Dziś różaniec z wypominkami o godz. 16.15 jutro (w poniedziałek) o godz. 17.15. Msze Święte Zbiorowe za naszych Zmarłych poprzedzone półgodzinną adoracją, podczas której są odczytywane imiona naszych Zmarłych, w ramach intencji Mszy Świętych Zbiorowych dziś (niedziela) o godz. 21.00; jutro (poniedziałek) o godz. 20.00. Jutro po Mszy świętej ok. godz. 20.45 odśpiewamy uroczyste Nieszpory za naszych Zmarłych.
4. Z tyłu kościoła można obejrzeć prace powstałe z obrazków zbieranych podczas nabożeństw różańcowych dla dzieci. Gratulujemy zwłaszcza tym, którzy byli obecni na wszystkich nabożeństwach. Pozostali mogą dostać brakujące obrazki w zakrystii.
• Wtorek – święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
• Środa – wspomnienie św. Leona Wielkiego, Papieża i Doktora Kościoła
• Czwartek – wspomnienie św. Marcina z Tours, Biskupa; DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI - taca na potrzeby Stolicy Świętej
• Piątek – wspomnienie św. Jozafata, Biskupa i Męczennika
• Sobota – wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusz, Izaaka i Krystyna, Pierwszych Męczenników Polski
6. W przyszłą niedzielę Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Taca inwestycyjna.
7. Można zamawiać intencje mszalne na rok 2022.
8. Kancelaria czynna we wtorki i piątki o godz. 09.00-10.00 oraz 16.00-17.00.
9. W tym tygodniu do wieczności odeszli: śp. Antoni Szczeciński, śp. Maria Teresa Szydłowska. Wieczny odpoczynek...

Bóg zapłać za wspólną modlitwę i ofiary na potrzeby naszej świątyni.

Do nabycia prasa katolicka: „Przewodnik Katolicki”, „Gość Niedzielny”

Gościom i Parafianom życzymy błogosławieństwa na nowy tydzień.