1. Codziennie przed poranną Mszą św. Koronka do Bożego Miłosierdzia. Spowiedź przed każdą Mszą św.
2. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 wymiana tajemnic, Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej oraz Adoracja do godz. 19.30.
3. Jutro 1 listopada (poniedziałek) obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o godz. 09.00, 10.30, 12.00 i 17.00. Nie ma Mszy św. o godz. 21.00. O godz. 15.00 zapraszamy na Nabożeństwo za zmarłych na Cmentarzu Junikowskim, początek nabożeństwa koło krzyża w alei główniej.|
W Tygodniu modlitw za Zmarłych różaniec z wypominkami od 2 do 8 listopada; w dni powszednie o godz. 17.15, w niedzielę o godz. 16.15. Dodatkowo, od 2 do 8 listopada, w Oktawie Uroczystości Wszystkich Świętych,o godz. 20.00 (a w nied zielę 7 listopada o godz. 21.00) będą odprawione dodatkowe Msze Święte Zbiorowe za naszych Zmarłych. Poprzedzone będą półgodzinną adoracją Najświętszego Sakramentu, podczas której będą odczytywane Imiona naszych zmarłych w ramach intencji Mszy Świętych Zbiorowych. Na zakończenie każdego dnia Oktawy około godz. 20.45 zapraszamy na chwilę muzyki, poezji, refleksji „W hołdzie Naszym Zmarłym”. Kartki Intencji Mszy Świętej Zbiorowej oraz kartki na wypominki znajdują się na stoliku przy wyjściu z Kościoła. Można je składać w zakrystii.Przez całą okta wę możliwość uzyskania odpustu zupełnego za Zmarłych.
4. W czwartek wspomnienie św. Karola Boromeusza, Biskupa.
5. W tym tygodniu przypadają: I-szy czwartek, piątek i sobota miesiąca:
- czwartek – w ramach różańca z wypominkami modlimy się za zmarłych kapłanów, zakonników i zakonnice, a także o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne;
- piątek – w ramach adoracji o godz. 19.30 odmówimy Litanię do Serca Pana Jezusa;
- sobota – po Mszy św. o godz. 08.00 Nabożeństwo Fatimskie przed Wystawionym Najświętszym Sakramentem. Odwiedziny chorych od godz. 09.30.
6. Można zamawiać intencje mszalne na rok 2022.
7. Kancelaria czynna we wtorki i piątki o godz. 09.00-10.00 oraz 16.00-17.00.

Bóg zapłać za wspólną modlitwę i ofiary na potrzeby naszej świątyni.

Do nabycia prasa katolicka: „Przewodnik Katolicki” z dodatkiem, „Gość Niedzielny”

Gościom i Parafianom życzymy błogosławieństwa na nowy tydzień.