1. Dziś obchodzimy Niedzielę Dobrego Pasterza, Światowy Dzień Modlitw o Powołania, Kwartalne Dni Modlitw o Powołania.

2. Od poniedziałku do soboty o godz. 7.45 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Różaniec o godz. 17.30. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej i adoracja do godz. 19.30.

3. W tym tygodniu obchodzimy:
➢ poniedziałek – uroczystość św. Wojciecha, Bpa, Męczennika, głównego Patrona Polski
➢ wtorek – święto św. Marka, Ewangelisty

4. 26 maja ulicami Poznani przejdzie kolejny Marsz dla Życia. Szersze informacje w gablotkach. W związku z tym organizujemy w naszej parafii akcję „Pieluszka dla Maluszka”, która polega na zbieraniu pieluch oraz pieluchomajtek. Zostawiać je można w zakrystii lub na plebani. Nie zbieramy zabawek, misiów pluszowych, artykułów spożywczych i plastycznych. Pieluchy zostaną przekazane m.in. do Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży w Poznaniu prowadzonego przez Siostry Serafitki, Hospicjum Domowego przy ul. Bednarskiej w Poznaniu oraz potrzebujących rodzin z naszej parafii. Zachęcamy do włączenia się w akcję!

5. Zapraszamy na pielgrzymko-wycieczkę do Doliny Kłodzkiej (13-16 czerwca). Zakwaterowanie w Domu Zakonnym MSF na Szczytniku pomiędzy Polanicą a Dusznikami Zdrój. Zapisy w zakrystii – ilość miejsc ograniczona.

6. Kancelaria czynna we wtorek i piątek od 9.00 do 10.00 i od 16.00 do 17.00.

7. Bóg zapłać za wspólną modlitwę, ofiary złożone na potrzeby naszej świątyni.

8. Do nabycia m/in.: „Przewodnik Katolicki”, „Gość Niedzielny”.

9. Na stoliku przy gazetach znajdują się karki z życzeniami na Pierwszą Komunię. Ofiary za kartki można wrzucać do skarbonki za gazety.

10. W ostatnim tygodniu do wieczności odszedł śp. Andrzej TURKOT, lat 78, zamieszkały przy ul. Butryma. Msza pogrzebowa 25 kwietnia (czwartek), o godz. 11.00 w kaplicy na cmentarzu w Skórzewie, pochówek bezpośrednio po Mszy św.
Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie...

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask bożych
Niech miłość Jezusa stanie się źródłem pokoju w naszych Rodzinach