1. Od poniedziałku do soboty o godz. 7.45 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia, a o godz. 17.30 na różaniec w intencji pokoju w Ukrainie.
O prowadzenie różańca prosimy osoby z Koła Żywego Różańca, lub innych wiernych.
W środę po Mszy św. o godz. 18.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej i adoracja do godz. 19.30.

poniedziałek – wspomnienie św. Dominika, prezbitera

wtorek – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, patronki Europy

środa – wspomnienie św. Wawrzyńca, diakona i męczennika

czwartek – Wspomnienie św. Klary, dziewicy

sobota – 13. dzień miesiąca i kolejne NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE.
Msza św. o godz. 18.00, różaniec, procesja maryjna wokół kościoła, na którą przynosimy lampiony. Zachęcajmy znajomych. Ofiarujmy te nabożeństwa w intencji naszych Rodzin. Nabożeństwa będą odbywały się 13. dnia każdego miesiąca, od maja do października.

3. W przyszłą niedzielę taca inwestycyjna

4. W wakacje kancelaria nieczynna. Wszystkie sprawy prosimy załatwiać w zakrystii po Mszach.

5. Przypominamy, że od lipca obowiązuje nowy porządek Mszy Świętych niedzielnych i świątecznych: 8.00; 10.00; 12.00; 17.00; 21.00.

6. Bóg zapłać za wspólną modlitwę i ofiary złożone na potrzeby naszej świątyni, szczególnie podczas dzisiejszej tacy inwestycyjnej. Do nabycia m.in.: „Przewodnik Katolicki”, „Gość Niedzielny”.

7. W minionym tygodniu do wieczności odszedł śp. Zenon SUROWIEC, lat 82, z ul. Skrzetuskiego.
Msza pogrzebowa 10.08 br. (środa) godz. 9.00, pochówek na cmentarzu junikowskim o godz. 10.10.
Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie...

WSZYSTKIM ŻYCZYMY BŁOGOSŁAWIEŃSTWA BOŻEGO
I OPIEKI ŚWIĘTEJ RODZINY!