Sobota 11.06.

18:00
1. Za + rodziców Jana i Marię oraz chrześnicę Urszulę
2. Za + Bożenę Garstkę w 7. rocz. śmierci i ++ z rodziny (int. od męża)

 

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY 12.06.

9:00
1. Za + Józefa, Jolantę, Szymona Sopa oraz ++ z obu stron
2. O życie wieczne dla ++ rodziców Czesławy i Teodora

10:30
1. Za + mamę Zofię Gawron w 20. rocz. śmierci oraz ++ z rodzin Gawronów i Nowakowskich
2. Za + Wojciecha Ładeckiego w 3. rocz. śmierci oraz za jego ++ rodziców

12:00 
1. Za + Weronikę Pacanowską-Uszak (greg.)
2. Za + Teresę Płatek
+ chrzty

17:00
1. Za + Ryszarda Michalczyka w rocz. śmierci i ++ z rodziny
2. O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Świętej Rodziny dla Maksymiliana z okazji 18. rocz. urodzin

21:00
Za ++ rodziców i dziadków Irenę i Stefana Błasińskich

 

Poniedziałek 13.06.

8:00
W intencji Ojczyzny i o pokój na świecie (int. Żywego Różańca)

18:00
Za + Weronikę Pacanowską-Uszak (greg.)

 

Wtorek 14.06.

8:00
O Boże błogosławieństwo, umocnienie darami Ducha Świętego i łaskę nawrócenia dla syna, siostrzeńca i bratanka

18:00
1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo na drodze dorosłego życia dla Franka w dniu 18. urodzin
2. Za + Weronikę Pacanowską-Uszak (greg.)

 

Środa 15.06.

8:00
Za + Weronikę Pacanowską-Uszak (greg.)

18:00
1. Za + Włodziemierza Mielcarka w 1. miesiąc po śmierci (int. od uczest pogrzebu)
2. O dar nieba dla + Weroniki Pacanowskiej-Uszak i + Edwarda Pacanowskiego

 

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA 16.06.

9:00
1. Za + Halinę Baraniak (int. od uczestników pogrzebu)
2. Za + Weronikę Pacanowską-Uszak (greg.)

10:30
1. Za parafian
2. Za ++ Edmunda, Aurelię, Jana i Krystynę Węcławskich

12:00 
Za + Waldemara Bejga (int. od sąsiadów z ul. Małoszyńskiej)
PO MSZY PROCESJA BOŻEGO CIAŁA

17:00
Za + ciocię Adelę i mamę Aleksandrę

 

Piątek 17.06.

8:00
Za + Weronikę Pacanowską-Uszak (greg.)

18:00
Za + Mariana Humpicha w 2. rocz. śmierci o łaskę nieba

 

Sobota 18.06.

8:00
1. Za + Mieczysława Wrzesińskiego i ++ z rodziny
2. Za + Weronikę Pacanowską-Uszak (greg.)

18:00
1. Za + Stefana Banacha (int. od kuzyna Henryka z żoną i rodziną)
2. Za + Bogusława Pawlaczyka (int. od Elżbiety z rodziną)

 

XII NIEDZIELA ZWYKŁA 19.06.

9:00
1. Za + Zdzisława Joachimiaka (int. od mieszk. ul. Małoszyńskiej i Cmentarnej)
2. Za + mamę Kazimierę w 6. rocz. śmierci, ++ Stanisława, Jana, Leszka, Andrzeja Borowczaków

10:30
1. Za + Jerzego Duszyńskiego z okazji Dnia Ojca (int. od syna z rodziną)
2. Za ++ rodziców Janinę i Władysława oraz brata Andrzeja Mizernych

12:00 
1. Za wstawiennictwem św. Antoniego, z prośbą o opiekę Bożą nad wszystkimi dziećmi i wnukami z rodziny Czerwińskich, wraz zkuzynem Albertem, Hanią i dwoma Jadziami
2. Za + Antoniego Baluka i jego małżonkę
3. Z okazji 18. urodzin Magdy, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, wstawiennictwo Matki Bożej, Boże błog. i łaski Ducha Świętego
+ chrzest

17:00
W podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Marżoleny i Ryszarda z okazji 27. rocz. ślubu oraz o potrzebne łaski dla dzieci

21:00
Za + Władysławę Glinkowską (int. od Macieja i Julii)