Poznań, dnia 4 kwietnia 2024 roku

K O M U N I K A T
ARCHIDIECEZJALNY MARSZ DLA ŻYCIA I FESTYN RODZINNY

Czcigodny Księże Proboszczu,

Życie człowieka od poczęcia do naturalnej śmierci, to jedna z fundamentalnych wartości. Po raz kolejny pragniemy by wartości takie jak obrona życia i rodzina zgromadziły nas na Archidiecezjalnym Marszu dla Życia pod hasłem „Bądźmy razem!”, który w tym roku będzie połączony z Festynem Rodzinnym Caritas.

Archidiecezjalny Marsz dla Życia i Festyn Rodzinny Caritas odbędą się w niedzielę 26 maja w Poznaniu. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy swoją obecnością chcą zaświadczyć o wartości ludzkiego życia. W sposób szczególny zapraszamy wspólnoty małżeńskie i rodzinne, rodziny z dziećmi oraz opiekunów osób niepełnosprawnych wraz ze swoimi podopiecznymi, a także zgromadzenia zakonne obecne na terenie parafii i archidiecezji.

Patronat Honorowy nad Marszem objął Arcybiskup Stanisław Gądecki Metropolita Poznański.

Program Marszu dla Życia:
- 13.00 Msza Święta w kościele oo. Dominikanów
- 14.00 Marsz dla Życia wyruszy z Placu A. Mickiewicza