Wizyta duszpasterska, zwana w tradycji kolędą, będzie odbywała się w dwóch formach:
◦ NA ZAPROSZENIE – Rodziny, które pragną przyjąć księdza prosimy o wpisanie się na listę kolędową w zakrystii po Mszach Świętych lub w kancelarii. O dniu i godzinie spotkania poinformujemy telefonicznie. Zachęcamy szczególnie osoby pragnące poświęcić swoje mieszkanie.
◦ Zapraszamy wszystkich parafian, według kolejności ulic na KOLĘDOWE SPOTKANIE W KOŚCIELE. Msza św. w intencji zaproszonych rodzin o godz. 18. Po niej nabożeństwo kolędowe z indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem rodzin (tzw. błogosławieństwo lourdskie). Każda rodzina otrzyma obrazek i pamiątkę kolędową oraz naklejkę na drzwi. Będą także buteleczki na wodę święconą. Na zakończenie rozmowa kolędowa dotycząca naszej parafii. Ofiary kolędowe tradycyjnie będą przeznaczone m.in. na potrzeby parafii.

PLAN KOLĘDY 2022

03.01 (poniedziałek) - Wołodyjowskiego, Różyckiego, Grobelnego, Gerwela, Adamanisa, Brossa, Zielewicza, Wierzejewskiego
04.01 (wtorek) - Budziszyńska, Dziewińska, Grunwaldzka, Rzepińska, Grotkowska, Cmentarna, Małoszyńska, Srebrna
05.01 (środa) - Braniborska, Laudańska, Oskierki, Plac Światowida, Kurcewiczówny, Skrzetuskiego, Podbipięty, Hajduczka
07.01 (piątek) - Ścinawska, Kowalskiego, Zagłoby, Billewiczówny, Butryma, Ketlinga, Kmicica, Kiemliczów, Soroki
10.01 (poniedziałek) - Kamiennogórska
11.01 (wtorek) - Osiedle Jeleniogórska 1/3
12.01 (środa) - Jeleniogórska 4, 4a, 6, 6a, 7, 7a