Zapraszamy dzieci do pierwszej wspólnoty w ich życiu!

SPOTKANIA - poniedziałki godz. 17:00

➔ więcej informacji o naszej wspólnocie

W 2023 roku w naszej parafii powstała wspólnota starszych dzieci (klasy V-VII SP) oraz wspólnota młodzieżowa (klasy VIII SP i szkoła średnia).
Zapraszamy do naszej młodzieżowej wspólnoty! Warto przyjść i zaczerpnąć... Warto rozmawiać, być razem, tworzyć dobre relacje, modlić się, budować parafialną rodzinę...

SPOTKANIA - młodzież w czwartki, godz. 19:30-21:00
SPOTKANIA - starsze dzieci w piątki, godz. 19:00-20:30

➔ więcej informacji o naszej wspólnocie

Zapraszamy wszystkich do pogłębienia swojej wiary!

SPOTKANIA - wtorki, godzina 19:30, w salce lub w kościele

➔ więcej informacji o naszej wspólnocie

Przy naszej parafii działają ministranci, wsród nich lektorzy i ceremoniarze, oraz lektorzy dorośli.

Każdego, kto chce zasilić szeregi ministrantów lub lektorów dorosłych - zapraszamy na spotkania dla kandydatów!

SPOTKANIA - soboty o godzinie 16:00

➔ więcej informacji o Liturgicznej Służbie Ołtarza

W 2024 roku, w naszej parafii rozpoczynają posługę nadzwyczajni szafarze. Posługa ta jest bardzo dobrze znana w Kościele.

➔ więcej informacji o Nadzwyczajnych Szafarzach Komunii Świętej w naszej parafii

„Śpiew to wyraz radości, a ściśle mówiąc – wyraz miłości” mówił święty Augustyn.
Kochasz śpiewać? A może grasz na jakimś instrumencie? Nasze drzwi stoją otworem!

SPOTKANIA - próba w piątki godz. 17:00; Msza Święta w niedziele godz. 12:00

➔ więcej informacji o naszej scholi

Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego działania.

SPOTKANIA - każdy trzeci czwartek miesiąca po wieczornej Mszy świętej (godz. 18:40)

➔ więcej informacji o Caritas Parafialnej

Jeśli czujesz w swoim sercu ducha misyjnego zapraszamy do grona przyjaciół misji!

SPOTKANIA - każdy drugi czwartek miesiąca po wieczornej Mszy św. (ok. godz. 18:40)

➔ więcej informacji o Kole Misyjnym

Na terenie naszej parafii znajduje się Szkoła Podstawowa nr 54 im. Jana Kasprowicza.
Dzieci tej szkoły są jednymi z naszych najmłodszych parafian, aktywnie włączających się w życie Kościoła.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej szkoły: