1. Od poniedziałku do soboty o godz. 7.45 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia, a o godz. 17.00 na różaniec prowadzony przez panie z Koła Żywego Różańca. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej oraz adoracja do godz. 19.30.

2. Nabożeństwa Majowe ku czci NMP od poniedziałku do soboty o godz. 17.30, w niedzielę o godz. 16.30.

3. W poniedziałek obchodzimy uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski i Archidiecezji Poznańskiej.

4. W tym tygodniu próby dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii:
➢ grupa sobotnia: wtorek (9 maja) godz. 16.45-17.30
➢ grupa niedzielna: środa (10 maja) godz. 16.45-17.30

5. W środę (10 maja) o godz. 19.30 (po adoracji) spotkanie Kół Żywego Różańca i wymiana tajemnic różańcowych.

6. W sobotę (13 maja) zapraszamy na pierwsze w tym roku NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE. Msza św. o godz. 18.00, następnie różaniec i procesja maryjna wokół kościoła, na którą przynosimy lampiony. Zachęcajmy znajomych. Nabożeństwa potrwają do października, 13. dnia każdego miesiąca.

7. W przyszłą niedzielę (14 maja) będziemy gościć pana Adriana Pakułę, autora znanych w całej Polsce rekolekcji „Oddanie 33”. p. Adrian powie świadectwo i zaprosi nas do przeżycia 33 dniowych rekolekcji, które zakończą się 17 czerwca, w święto Niepokalanego Serca Maryi. Będzie możliwość nabycia ksiązek.

8. W niedzielę (14 maja), po Mszy świętej o godz. 12.00 spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii, a nieuczęszczających do SP 54.

9. W niedzielę 21 maja zapraszamy na rodzinny piknik parafialny (majówka), połączony z nabożeństwem majowym przy figurce Matki Bożej na ul. Małoszyńskiej (nabożeństwo o godz. 16.00). Będzie kiełbasa z grilla, ciasto, herbata, kawa oraz wiele atrakcji dla dzieci z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. Bardzo prosimy o zgłoszenie się chętnych osób, które mogą upiec ciasto.

10. W sobotę (13 maja) o godz. 9.00 spotkanie dla chętnych zajmujących się zabawami dla dzieci podczas pikniku.

11. Zapraszamy w wolnej chwili do pomocy w plewieniu terenu wokół kościoła.

12. W przyszłą niedzielę „taca inwestycyjna”.

13. Kancelaria parafialna czynna we wtorki i piątki od 9.00-10.00 oraz od 16.00-17.00.

14. Bóg zapłać za wspólną modlitwę i ofiary złożone na potrzeby naszej świątyni.

15. Do nabycia prasa katolicka m/in.: „Przewodnik Katolicki”, „Gość Niedzielny.

 WSZYSTKIM PARAFIANOM I GOŚCIOM
ŻYCZYMY BŁOGOSŁAWIEŃSTWA BOŻEGO I OPIEKI ŚW. RODZINY