1. Wczoraj obchodzony był Dzień Babci, a dzisiaj Dzień Dziadka – Wszystkim Babciom i Dziadkom składamy życzenia wielu łask Bożych, zdrowia oraz pociechy z wnuków.
Po Mszy św. o godz. 12.00 dzieci z przedszkola „Orle Gniazdo” z ul. Junikowskiej odegrają jasełka, na które zapraszamy wszystkich, a szczególnie dziadków.

2. Dzisiejsza niedziela jest Niedzielą Słowa Bożego. Po Mszach św. zbiórka do koszyka na Radio Emaus.

3. W tym tygodniu obchodzimy:
➢ wtorek – wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła
➢ środa – święto Nawrócenie św. Pawła, apostoła
➢ czwartek – wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa, biskupów. Dzień Islamu
➢ sobota – Wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła

4. Wizyta duszpasterska, zwana kolędą odbywa się w tradycyjnej formie do 28 stycznia 2023r. Szczegółowy plan kolędy znajduje się na stronie internetowej parafii, na facebook’u oraz wywieszony jest w gablotce. Bardzo prosimy o poinformowanie sąsiadów. Kolęda na ul. Jeleniogórska 1/3 dnia 28 stycznia (sobota) od godz. 14. Osoby pragnące przyjąć kapłana w późniejszych godzinach, np. po pracy proszone są o zgłoszenie tego w zakrystii lub telefonicznie.

5. Od poniedziałku do piątku o godz. 7.45 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Nabożeństwa różańcowe prowadzone przez Żywy Różaniec codziennie od poniedziałku do soboty o godz. 17.30.

6. Ze względu na kolędę, w styczniu kancelaria będzie czynna po Mszach św.

7. Bóg zapłać za wspólną modlitwę i ofiary złożone na potrzeby naszej świątyni. Z tyłu kościoła do nabycia prasa katolicka, m/in.: Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny, który od nowego roku kosztuje 10 zł

WSZYSTKIM PARAFIANOM I GOŚCIOM ŻYCZYMY
BŁOGOSŁAWIEŃSTWA BOŻEGO I OPIEKI ŚWIĘTEJ RODZINY