1. Od poniedziałku do soboty o godz. 7.45 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
Rozpoczęliśmy Miesiąc Matki Bożej Różańcowej - nabożeństwa różańcowe codziennie od poniedziałku do soboty o godz. 17.30, w niedziele o godz. 16.30.
W środy i czwartki o godz. 16.45 nabożeństwa różańcowe dla dzieci.
W środę po Mszy św. o godz. 18.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej i adoracja do godz. 19.30.

2. W tym tygodniu obchodzimy:

• wtorek – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu

I środa miesiącaO godz. 19.30 spotkanie Kół Żywego Różańca, wymiana tajemnic różańcowych. Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, zakonnicy

• I czwartek miesiąca – nabożeństwo w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych w ramach różańca przed Mszą św.

• I piątek miesiąca – litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Akt Oddania podczas różańca. Wspomnienie NMP Różańcowej.

3. W poniedziałek (3 października) po Mszy św. wieczornej (ok.18.45) spotkanie uczestników pielgrzymki „Śladami Jana Pawła II”. Osoby, które jeszcze nie podały nr Pesel lub nie dokonały wpłaty prosimy o jak najszybsze uczynienie tego w zakrystii po Mszach św.

4. W zakrystii można już zamawiać intencje mszalne na 2023r.

5. Kancelaria czynna we wtorki i piątki od 9.00 do 10.00 i od 16.00 do 17.00.

6. Bóg zapłać za wspólną modlitwę i ofiary złożone na potrzeby naszej świątyni. Do nabycia m/in.: „Przewodnik Katolicki”, „Gość Niedzielny” oraz „Gość Niedzielny EXTRA”.

WSZYSTKIM ŻYCZYMY BŁOGOSŁAWIEŃSTWA BOŻEGO
I OPIEKI ŚWIĘTEJ RODZINY!