1. Po wszystkich Mszach św. zbiórka do puszek: Pomoc Kościołowi na Wschodzie.
2. Codziennie przed poranną Mszą św. Koronka do Bożego Miłosierdzia. Spowiedź przed każdą Mszą św. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej oraz Adoracja do godz. 19.30.
3. W tym tygodniu obchodzimy:
• Wtorek – wspomnienie św. Ambrożego, Biskupa i Doktora Kościoła
• Środa – uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Podczas Mszy św. o godz. 18.00 poświęcenie medalików dla dzieci przygotowujących się do I-ej Komunii Świętej oraz Akt Zawierzenia św. Józefowi z racji zakończenia roku św. Józefa.
4. Zapraszamy na Msze św. Roratnie z lampionami. Roraty dla dzieci: poniedziałek, środa i piątek o godz. 18.00. W poniedziałek odwiedzi nas św. Mikołaj. Roraty dla dorosłych: wtorek i czwartek o godz. 18.00 oraz sobota o godz. 06.30.
5. W niedzielę 19 grudnia, o godz. 10.30 zostanie odprawiona uroczysta Msza św. koncelebrowana pod przewodnictwem ks. Prowincjała Piotra Krupy MSF z okazji Jubileuszu 100-lecia Misjonarzy Świętej Rodziny w Polsce.
6. Caritas parafialny rozprowadza świece na stół wigilijny - duże w cenie 18 zł, małe w cenie 8,50 zł oraz kartki i ozdoby świąteczne. Świece, które kładziemy na stół wigilijny będą uroczyście poświęcone podczas Mszy św. w IV Niedzielę adwentu. Po zakończonym czasie Narodzenia Pańskiego zaniesiemy je na mogiły zmarłych.
7. Na stoliku wyłożone są torby charytatywne – w ten sposób, chcemy pomóc ubogim rodzinom. Gotowe paczki można przynieś do kościoła lub na plebanię do niedzieli 19 grudnia. Bardzo prosimy o zgłaszanie ludzi, którym trzeba pomóc.
8. Caritas Archidiecezji Poznańskiej zwraca się prośbą o pomoc w zorganizowaniu Wigilii dla osób ubogich i bezdomnych poprzez upieczenie dowolnego ciasta (bez kremu). Chętnych prosimy o zgłaszanie się do następnej niedzieli (12 grudnia).
9. W zakrystii można odebrać opłatki wigilijne za dobrowolną ofiarę.
10. W przyszłą niedzielę taca inwestycyjna.
11. Przypominamy o dostosowaniu się do obowiązujących obostrzeń sanitarnych.
12. W tym tygodniu kancelaria czynna we wtorek 11.00-12.00 i 16.00-17.00, piątek 09.00-10.00 i 16.00-17.00.
13. Do wieczności odeszła śp. Małgorzata GARDYZA, lat 66 z ul. Butryma. Pogrzeb odbędzie się 7 grudnia w Miłostowie. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie...

Bóg zapłać za wspólną modlitwę i ofiary na potrzeby naszej świątyni.

Do nabycia prasa katolicka: „Przewodnik Katolicki”, „Gość Niedzielny”.

W rozpoczynającym się tygodniu życzymy wszystkim opieki Świętej Rodziny.