1. Codziennie przed poranną Mszą św. Koronka do Bożego Miłosierdzia. Spowiedź przed każdą Mszą św. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej oraz Adoracja do godz. 19.30.
2. W tym tygodniu obchodzimy:
• Wtorek – święto św. Andrzeja, Apostoła i Męczennika
• Piątek – wspomnienie św. Franciszka Ksawerego, Prezbitera
3. Dzisiaj przypada I Niedziela Adwentu, która rozpoczyna nowy rok liturgiczny. Z tej racji w naszej parafii przeżywamy rekolekcje adwentowe, które prowadzi Ks. Paweł Olszewski MSF – Ojciec Duchowny WSD MSF. Bóg zapłać za wygłoszone Słowo Boże i sprawowane sakramenty. Taca z niedzieli jest przeznaczona dla Ojca Rekolekcjonisty na potrzeby WSD MSF.
4. Od jutra zapraszamy na Msze św. Roratnie. Zapraszamy dzieci oraz dorosłych z lampionami. Roraty dla dzieci: poniedziałek, środa i piątek o godz. 18.00 – prosimy dzieci, aby wzorem lat ubiegłych przynosiły serduszka z wypisanymi dobrymi uczynkami; Roraty dla dorosłych: wtorek i czwartek o godz. 18.00 oraz sobota o godz. 06.30.
5. Caritas parafialny rozprowadza świece na stół wigilijny - duże w cenie 18 zł, małe w cenie 8,50 zł oraz kartki i ozdoby świąteczne. Świece, które kładziemy na stół wigilijny będą uroczyście poświęcone podczas Mszy św. w IV Niedzielę adwentu. Po zakończonym czasie Narodzenia Pańskiego zaniesiemy je na mogiły naszych zmarłych. W zakrystii można odebrać opłatki wigilijne za dobrowolną ofiarę.
6. Na stoliku wyłożone są torby charytatywne – w ten sposób, chcemy pomóc ubogim rodzinom. Gotowe paczki można przynieść do kościoła lub na plebanię.
7. W tym tygodniu obchodzimy: I-szy czwartek, piątek i sobotę miesiąca:
- czwartek – modlimy się o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30;
- piątek – po Mszy św. o godz. 18.00 nabożeństwo do Serca Pana Jezusa;
- sobota – po Mszy św. o godz. 8.00 nabożeństwo fatimskie. Odwiedziny chorych od godz. 09.30.
8. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek: Pomoc Kościołowi na Wschodzie.
9. W środę 8 grudnia, podczas Mszy św. o godz. 18.00 poświęcenie medalików dla dzieci przygotowujących się do I-ej Komunii Świętej.
10. Przypominamy o dostosowaniu się do obowiązujących obostrzeń sanitarnych.
11. Kancelaria czynna we wtorki i piątki o godz. 09.00-10.00 oraz 16.00-17.00.

Bóg zapłać za wspólną modlitwę i ofiary na potrzeby naszej świątyni.

Do nabycia prasa katolicka: „Przewodnik Katolicki” z dodatkiem, „Gość Niedzielny”.

W rozpoczynającym się tygodniu życzymy wszystkim opieki Świętej Rodziny.