1. Codziennie przed poranną Mszą św. Koronka do Bożego Miłosierdzia. Spowiedź przed każdą Mszą św.
2. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej oraz Adoracja do godz. 19.30.
3. Przeżywamy Miesiąc Matki Bożej Różańcowej. Nabożeństwa Różańcowe codziennie od poniedziałku do soboty o godz. 17.30; w niedziele o godz. 16.30. We wtorki nabożeństwo różańcowe dla dzieci o godz. 17.00.
4. W czwartek święto św. Apostołów Szymona i Judy.
5. W piątek będziemy gościć ks. bp Grzegorza Balcerka, który na wieczornej Mszy św. o godz. 18.00 udzieli Sakramentu Bierzmowania. Z tej racji nabożeństwo różańcowe zostanie odprawione o godz. 17.00. Dla bierzmowanych oraz ich Rodzin, w tym uroczystym dniu ks. Proboszcz udziela dyspensy od pokarmów mięsnych.
6. Dzisiaj obchodzimy Światową Niedzielę Misyjną. Dziękujemy Ks.  Krzysztofowi za wygłoszone Słowo Boże. Ks. Krzysztof Sokół MSF, jest misjonarzem posługujący od 10 lat w Papui Nowej Gwinei. Ze względu na wypadek, którego doświadczył w PNG od roku przebywa w Polsce. Przeszedł kilka operacji oraz ogólną rehabilitację. W najbliższy piątek wylatuje, aby już wkrótce powrócić do swoich parafian. Po mszach św. o. Krzysztof będzie zbierał ofiarę do puszki, która będzie przeznaczona na jego dalszą rehabilitację oraz działalność misyjną w Papui Nowej Gwinei.
7. Zbliża się miesiąc listopad, miesiąc szczególnej pamięci o Zmarłych. Na stoliku przy wyjściu wystawione są kartki wypominkowe/wspominki na których, jak co roku można zapisywać imiona bliskich zmarłych. Będą one odczytywane w Oktawie Uroczystości Wszystkich Świętych podczas nabożeństwa różańcowego.
Dodatkowo, od 2 do 8 listopada, w Oktawie Uroczystości Wszystkich Świętych, o godz. 20.00 będą odprawione dodatkowe Msze Święte Zbiorowe za naszych Zmarłych. Poprzedzone będą półgodzinną adoracją Najświętszego Sakramentu, podczas której będą odczytywane Imiona naszych zmarłych w ramach intencji Mszy Świętych Zbiorowych. Kartki Intencji Mszy Świętej Zbiorowej znajdują się również na stoliku przy wyjściu z Kościoła. Na zakończenie, każdego dnia Oktawy, około godz. 20.45 zapraszamy na chwilę muzyki, poezji, refleksji „W hołdzie Naszym Zmarłym”.
8. Można zamawiać intencje mszalne na rok 2022.
9. Kancelaria czynna we wtorki i piątki o godz. 09.00-10.00 oraz 16.00-17.00.

Bóg zapłać za wspólną modlitwę i ofiary na potrzeby naszej świątyni.

Do nabycia prasa katolicka: „Przewodnik Katolicki”, „Gość Niedzielny”

Gościom i Parafianom życzymy błogosławieństwa na nowy tydzień.