1. Codziennie przed poranną Mszą św. Koronka do Bożego Miłosierdzia. Spowiedź przed każdą Mszą św.
2. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej oraz Adoracja do godz. 19.30.
3. Przeżywamy Miesiąc Matki Bożej Różańcowej. Nabożeństwa Różańcowe codziennie od poniedziałku do soboty o godz. 17.30; w niedziele o godz. 16.30. We wtorki nabożeństwo różańcowe dla dzieci o godz. 17.00.
4. W tym tygodniu obchodzimy:
• Poniedziałek – święto św. Łukasza, Ewangelisty. Dzień modlitw za Pracowników Służby Zdrowia;
• Środa – wspomnienie św. Jana Kantego, prezbitera;
• Piątek – wspomnienie św. Jana Pawła II. papieża.
5. W przyszłą niedzielę obchodzimy Światową Niedzielę Misyjną. Kazanie na wszystkich Mszach św. będzie głosił Ks. Krzysztof Sokół MSF – Misjonarz posługujący od 10 lat w Papui Nowej Gwinei. Ojciec Krzysztof, ze względu na wypadek, którego doświadczył w PNG od roku przebywa w Polsce. Przeszedł kilka operacji oraz ogólną rehabilitację. Obecnie, po otrzymaniu wizy oczekuje od władz PNG na pozwolenie na powrót. Wierzymy, że już wkrótce powróci do swoich parafian. Po mszach św. o. Krzysztof będzie zbierał ofiarę do puszki, która będzie przeznaczona na jego dalszą rehabilitację oraz działalność misyjną w Papui Nowej Gwinei.
6. Zbliża się miesiąc listopad, miesiąc szczególnej pamięci o Zmarłych. Na stoliku przy wyjściu wystawione są kartki wypominkowe/wspominki na których, jak co roku można zapisywać imiona bliskich zmarłych. Będą one odczytywane w Oktawie Uroczystości Wszystkich Świętych podczas nabożeństwa różańcowego.
Dodatkowo, od 2 do 8 listopada, w Oktawie Uroczystości Wszystkich Świętych, o godz. 20.00 będą odprawione dodatkowe Msze Święte Zbiorowe za naszych Zmarłych. Poprzedzone będą półgodzinną adoracją Najświętszego Sakramentu, podczas której będą odczytywane Imiona naszych zmarłych w ramach intencji Mszy Świętych Zbiorowych. Kartki Intencji Mszy Świętej Zbiorowej znajdują się również na stoliku przy wyjściu z Kościoła. Na zakończenie, każdego dnia Oktawy, około godz. 20.45 zapraszamy na chwilę muzyki, poezji, refleksji „W hołdzie Naszym Zmarłym”.
7. Na „tacę inwestycyjną” zebrano 4.120zł. - Bóg zapłać za złożone ofiary.
8. Można zamawiać intencje mszalne na rok 2022.
9. Kancelaria czynna we wtorki i piątki o godz. 09.00-10.00 oraz 16.00-17.00.

Bóg zapłać za wspólną modlitwę i ofiary na potrzeby naszej świątyni.

Do nabycia prasa katolicka: „Przewodnik Katolicki”, „Gość Niedzielny” oraz kwartalnik „Miłujcie Się”.

Gościom i Parafianom życzymy błogosławieństwa na nowy tydzień.