1. Codziennie przed poranną Mszą św. Koronka do Bożego Miłosierdzia. Spowiedź przed każdą Mszą św.
2. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej oraz Adoracja do godz. 19.30.
3. Przeżywamy Miesiąc Matki Bożej Różańcowej. Nabożeństwa Różańcowe codziennie od poniedziałku do soboty o godz. 17.30; w niedziele o godz. 16.30. We wtorki nabożeństwo różańcowe dla dzieci o godz. 17.00.
4. W tym tygodniu obchodzimy:
• Wtorek – święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Archikatedralnej;
• Środa – wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera;
• Czwartek – Dzień Edukacji Narodowej;
• Piątek – wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i Doktora Kościoła.
5. Dzisiaj obchodzimy „Dzień Papieski”. Po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na Fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia. Caritas Parafialne będzie rozprowadzać kremówki papieskie.
6. Witamy w naszej parafii Diakona dr Andrzeja Lwowskiego, który będzie po każdej Mszy św. rozprowadzał książki ks. Krzysztofa Grzywocza: „Wybrane na drogę”. Autor był cenionym rekolekcjonistą i egzorcystą. Zaginął w Alpach kilka lat temu.
7. Wspólnota Modlitewno-ewangelizacyjna zaprasza na Mszę świętą we wtorek o godz. 19.30.
8. Spotkanie Caritas w najbliższy czwartek po Mszy świętej wieczornej.
9. Można zamawiać intencje mszalne na rok 2022.
10. Dzisiejsza taca jest „tacą inwestycyjną” - Bóg zapłać za złożone ofiary.
11. Kancelaria czynna we wtorki i piątki o godz. 009.00-10.00 oraz 16.00-17.00.
12. Zbliża się miesiąc listopad. Miesiąc szczególnej pamięci o Zmarłych. Od przyszłej niedzieli będą wystawione kartki wypominkowe na których, jak co roku będzie można zapisywać imiona bliskich zmarłych. Będą one odczytywane w Oktawie Uroczystości Wszystkich Świętych podczas nabożeństwa różańcowego. Dodatkowo, od 2 do 8 listopada, w Oktawie Uroczystości Wszystkich Świętych, o godz. 20.00 będą odprawione dodatkowe Msze Święte Zbiorowe za naszych Zmarłych. Poprzedzone będą półgodzinną adoracją Najświętszego Sakramentu, podczas której będą odczytywane Imiona naszych zmarłych w ramach intencji Mszy Świętej Zbiorowej. Natomiast po Mszach Świętych Zbiorowych zapraszamy na chwilę muzyki, poezji, refleksji „W hołdzie Naszym Zmarłym”.

Bóg zapłać za wspólną modlitwę i ofiary na potrzeby naszej świątyni.

Do nabycia prasa katolicka: „Przewodnik Katolicki” oraz „Gość Niedzielny”.

Gościom i Parafianom życzymy błogosławieństwa na nowy tydzień.