1. Codziennie przed poranną Mszą św. Koronka do Bożego Miłosierdzia. Spowiedź 30 min przed każdą Mszą św.
2. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 zmiana tajemnic różańcowych, a następnie Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej i Adoracja do godz. 19.30.
3. Przeżywamy Miesiąc Matki Bożej Różańcowej. Nabożeństwa Różańcowe codziennie od poniedziałku do soboty o godz. 17.30; w niedziele o godz. 16.30. We wtorki nabożeństwo będzie prowadzone przez dzieci.
4. W tym tygodniu obchodzimy:
• poniedziałek – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu;
• wtorek – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, zakonnicy;
• czwartek – wspomnienie NMP Różańcowej; tego dnia w Narodowym Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu ks. Arcybiskup Stanisław Gądecki dokona Aktu Zawierzenia Narodu i Kościoła w Polsce św. Józefowi, a w naszym kościele w duchowej łączności z tym wydarzeniem po każdej Mszy odmówimy Litanię do św. Józefa; ponadto jest to I-szy czwartek miesiąca, dlatego w ramach nabożeństwa różańcowego modlimy się o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
5. W przyszłą niedziele obchodzimy „Dzień Papieski”. Po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na Fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia. Caritas Parafialne będzie rozprowadzać kremówki papieskie.
6. Także w przyszłą niedzielę, po każdej Mszy św. będzie można nabyć książkę ks. Krzysztofa Grzywocza: „Wybrane na drogę”. Autor był cenionym rekolekcjonistą i egzorcystą. Zaginął w Alpach kilka lat temu.
7. Od dzisiaj można zamawiać intencje mszalne na rok 2022.
8. W przyszłą niedzielę, 10 października taca inwestycyjna.
9. Spotkanie Rady Parafialnej, podsumowujące odpust parafialny i festyn w piątek, 8 października o godz. 19.30.
10. Kancelaria czynna we wtorki i piątki o godz. 09.00-10.00 oraz 16.00-17.00.

Bóg zapłać za wspólną modlitwę i ofiary na potrzeby naszej świątyni.

Do nabycia prasa katolicka: „Przewodnik Katolicki” oraz „Gość Niedzielny”.

Gościom i Parafianom życzymy błogosławieństwa na nowy tydzień.