1. Codziennie przed poranną Mszą św. Koronka do Bożego Miłosierdzia, a przed wieczorną Mszą św. różaniec o godz. 17.30. Spowiedź 30 min przed każdą Mszą św. oraz podczas adoracji w środy.
2. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej i Adoracja do godz. 19.30.
• poniedziałek – wspomnienie św. Wincentego a Paulo, Prezbitera,
• wtorek – wspomnienie św. Wacława, Męczennika,
• środę – święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała,
• czwartek – wspomnienie św. Hieronima, Prezbitera i Doktora Kościoła,
• piątek – wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, Dziewicy i Doktora K-ła,
• sobota – wspomnienie św. Aniołów Stróżów,
I-szy piątek i sobota miesiąca:
- piątek – po Mszy św. o godz. 18.00 Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa,
- sobota – po Mszy św. o godz. 08.00 Nabożeństwo Fatimskie przed Wystawionym Najświętszym Sakramentem.
W pierwszą sobotę miesiąca odwiedziny chorych od godz. 9.30. Można nadal zgłaszać chorych na listę.
4. Dzisiaj na Mszy o godz. 12.00 Rocznica I Komunii Świętej dla dzieci, które przystąpiły do tego Sakramentu we wrześniu 2020 r.
5. Zgłoszenie dzieci do I-ej Komunii Świętej, która odbędzie się 22 maja 2022 r. (4 niedziela maja) oraz poświęcenie różańców w piątek 1 października po wieczornej Mszy św. Prosimy dzieci o uczestnictwo w różańcu o godz. 17.30 oraz we Mszy św.
6. Spotkanie dla młodzieży rozpoczynającej lub kontynuującej przygotowanie do bierzmowania w niedzielę 26 września po Mszy św. o godz. 17.00.
7. Od piątku, 1 października rozpoczyna się Miesiąc Matki Bożej Różańcowej. Nabożeństwa Różańcowe codziennie od poniedziałku do soboty o godz. 17.30; w niedziele o godz. 16.30. We wtorki nabożeństwo będzie prowadzone przez dzieci.
8. Jeszcze raz składamy podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania odpustu i festynu parafialnego. Wszystkim Dobrodziejom, Fundatorom, i tym którzy swój czas i siły włączyli w nasze wspólne dzieło. Wszystkim Parafianom tak licznie zaangażowanym w przygotowanie liturgii oraz festynu. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli uporządkować wszystko po festynie. Bóg zapłać! Galerie zdjęć można obejrzeć na facebooku i na stronie internetowej parafii.
9. Kancelaria czynna we wtorki i piątki o godz. 9.00-10.00 oraz 16.00-17.00.

Bóg zapłać za wspólną modlitwę i ofiary na potrzeby naszej świątyni.

Do nabycia prasa katolicka:„Przewodnik Katolicki” z dodatkiem 5 minut z Bogiem oraz „Gość Niedzielny”.

Gościom i Parafianom życzymy błogosławieństwa na nowy tydzień.