1. Codziennie przed poranną Mszą św. Koronka do Bożego Miłosierdzia, a przed wieczorną Mszą św. różaniec o godz. 17.30. Spowiedź 30 min przed każdą Mszą św. oraz podczas adoracji w środy.
2. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej i Adoracja do godz. 19.30.
3. W tym tygodniu obchodzimy:
• wtorek – święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty
• czwartek – wspomnienie św. Ojca Pio, Prezbitera
4. W minioną niedzielę na tacę inwestycyjną zebrano 4.540zł. Bóg zapłać!
5. Rocznica I-ej Komunii Świętej dla dzieci, które przystąpiły do Sakramentu we wrześniu 2020 r. odbędzie się w niedzielę 26 września o godz. 12.00.
6. Zgłoszenie dzieci do I-ej Komunii Świętej 22 maja 2022 r. oraz poświęcenie różańców w piątek 1 października po wieczornej Mszy świętej. Prosimy dzieci o uczestnictwo w różańcu o godz. 17.30 oraz we Mszy św.
7. Msza Święta i spotkanie dla młodzieży przystępującej do bierzmowania w październiku br. odbędzie się w czwartek 23 września o godz. 18.00, natomiast dla młodzieży rozpoczynającej lub kontynuującej przygotowanie do bierzmowania w niedzielę 26 września po Mszy o godz. 17.00.
8. Kancelaria czynna we wtorki i piątki o godz. 9.00-10.00 oraz 16.00-17.00.
9. Dzisiaj Obchodzimy uroczystość NMP z La Salette, 175 rocznica objawień, Odpust parafialny, 20-lecie erygowania naszej Parafii. Jest to również dzień wdzięczności wszystkim, którzy przez 20 lat z otwartości serca przyczyniali się do materialnego i duchowego wzrostu naszej parafii. W ich intencji, o godz 12.00 zostanie odprawiona uroczysta Msza Święta Dziękczynna, pod przewodnictwem Ks. Piotra Gałązki MSF, który, jako były wikary, a obecnie Asystent Prowincjalny, w imieniu Ks. Prowincjała Piotra Krupy MSF i całego Zarządu MSF ofiaruje owoce Mszy Świętej za nasza Parafię. Słowo Boże wygłosi Ks. Grzegorz Kamiński MSF - Pierwszy Wikary. W koncelebrze będą uczestniczyć kapłani posługujący w naszej parafii od początku jej istnienia, na czele z Ks. Bogusławem Kudlą MSF – Pierwszym Proboszczem i Budowniczym kościoła i plebani oraz Ks. Stanisławem Czarnym MSF – Proboszczem w latach 2015-2021, którym z serca dziękujemy za przyjęcie zaproszenia.
Składamy wyrazy podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania naszego święta. Wszystkim Dobrodziejom, Fundatorom, i tym którzy swój czas i siły włączyli w nasze wspólne dzieło. Radzie Osiedla, za ufundowanie nagród dla dzieci; Radzie Parafialnej i Ekonomicznej, za pomoc w organizacji odpustu. Drukującym bilbordy i zaproszenia oraz parafianom za ich rozprowadzenie; Paniom za piękne girlandy, dekorację kościoła i przystrojenie ołtarza. Wszystkim Parafianom tak licznie zaangażowanym w przygotowanie festynu. Dziękuję tym, którzy mieli czas, aby posprzątać teren wokół kościoła i plebanii oraz osobom, które upiekły ciasto. Wszystkich Parafian i Gości zapraszamy na festyn, do obejrzenia Kronik i wystawy zdjęć.

Bóg zapłać za wspólną modlitwę i ofiary na potrzeby naszej świątyni.

Do nabycia prasa katolicka: „Gość Niedzielny” oraz „Przewodnik Katolicki”.

Gościom i Parafianom życzymy błogosławieństwa na nowy tydzień.