1. Spotkanie dla przygotowujących się do bierzmowania dzisiaj, po Mszy św. o godz. 17.00
2. Codziennie przed poranną Mszą św. Koronka do Bożego Miłosierdzia, a przed wieczorną Mszą św. różaniec o godz. 17.30. Spowiedź 30 min przed każdą Mszą św. oraz podczas adoracji w środy.
3. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej i Adoracja do godz. 19.30.
4. W tym tygodniu obchodzimy: Tydzień wychowania. Kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.
• wtorek – święto Podwyższenia Krzyża
• środę – Wspomnienie NMP Bolesnej
• czwartek – wspomnienie św. Korneliusza, Papieża oraz św. Cypriana, Biskupa
• sobota – święto św. Stanisława Kostki, Zakonnika, Patrona Polski i Młodzieży. Imieniny Arcybiskupa Metropolity Stanisława Gądeckiego.
• niedziela – Uroczystość NMP z La Salette, 175 rocznica objawień, Odpust parafialny, 20-lecie erygowania naszej Parafii
5. Zapraszamy wszystkich parafian do włączania się w przygotowanie do Jubileuszu naszej parafii oraz odpusty ku czci Patronki Parafii Matki Bożej z La Salette.
• Sprzątanie kościoła, szopy, terenu wokół szopy codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 16.00 do 21.00. Zapraszamy wszystkich chętnych
• Bezpośrednie przygotowanie do festynu (układanie stołów, ławek, namiotów itp.) w sobotę (18 września) od godz. 09.00
• Spotkanie wszystkich, którzy chcą pomóc podczas festynu (gril, animacja dzieci, itd.) zapraszamy w sobotę o godz. 09.00 na plebanii
• Ciasto prosimy przynosić do szopy w niedzielę w godz. od 09.00 – 12.00.
Wszystkich prosimy o modlitwę o pogodę i owocne przeżycie naszego święta, które jest równocześnie dniem wdzięczności wszystkim, którzy przez 20 lat z otwartości serca przyczyniali się do materialnego i duchowego wzrostu naszej parafii. W ich intencji zostanie odprawiona Uroczysta Msza Święta 19 września o godz 12.00.
6. W minioną niedzielę na rzecz Afganistanu i Afgańczyków zebrano 2.540zł. Bóg zapłać
7. Dzisiejsza taca inwestycyjna na potrzeby naszej parafii również Bóg zapłać.
8. Kancelaria czynna we wtorki i piątki o godz. 09.00-10.00 oraz 16.00-17.00.

Bóg zapłać za wspólną modlitwę i ofiary na potrzeby naszej świątyni oraz za kwiaty.

Do nabycia prasa katolicka: „Gość Niedzielny” oraz „Przewodnik Katolicki”.

Gościom i Parafianom życzymy błogosławieństwa na nowy tydzień.