1. W dzisiejszą niedzielę, na apel Ks. Abp. Stanisława Gądeckiego dzień modlitwy o pokój w Afganistanie oraz w intencji Afgańczyków, a po Mszach Świętych kwesta na ich rzecz.
2. Codziennie przed poranną Mszą św. Koronka do Bożego Miłosierdzia, a przed wieczorną Mszą św. różaniec o godz. 17.30. Spowiedź 30 min przed każdą Mszą św. oraz podczas adoracji w środy.
3. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej i Adoracja do godz. 19.30.
4. W środę obchodzimy święto Narodzenia NMP / w Nowicjacie i Seminarium MSF śluby czasowe i wieczyste nowicjuszy i kleryków. Prosimy o modlitwę w ich intencji.
5. Spotkanie grupy modlitewnej oraz wszystkich pragnących pogłębić relacje z Bogiem, we wtorek 7 września o godz. 19.00 w salce pod kościołem.
6. Spotkanie Caritas w środę 8 września o godz.19.00 w salce pod kościołem.
7. Spotkanie Rady Parafialnej, w związku z jubileuszem Parafii w czwartek 9 września o godz. 19.00 w rozmównicy na plebanii.
8. Zespół muzyczny Animae Velit zaprasza na śpiew i granie w salce pod kościołem, w piątek 10 września o godz. 19.00.
9. Spotkanie Koła Misyjnego i sympatyków misji w sobotę 11 września o godz. 09.00 w salce pod kościołem.
10. Spotkanie dla przygotowujących się do bierzmowania w niedzielę 12 września po Mszy św. o godz. 17.00.
11. Zapraszamy wszystkich parafian do włączania się w przygotowanie do Jubileuszu 20-lecia naszej parafii oraz odpusty ku czci Patronki Parafii Matki Bożej z La Salette. Chętnych, którzy pragną upiec ciasto na festyn prosimy o zgłoszenie tego do soboty w kancelarii lub po każdej Mszy św. Pragnących dołączyć do pomocy w grupie animacji dzieci prosimy o zgłaszanie się do ks. Adama. Pragnących pomóc w roznoszeniu zaproszeń oraz do pomocy przy organizacji i obsłudze festynu prosimy o zgłoszenie się do czwartku w kancelarii lub po każdej Mszy św. Wszystkich prosimy o modlitwę o pogodę i owocne przeżycie naszego święta, które jest równocześnie dniem wdzięczności wszystkim, którzy przez 20 lat z otwartości serca przyczyniali się do materialnego i duchowego wzrostu naszej parafii. W ich intencji zostanie odprawiona Uroczysta Msza Święta 19 września o godz 12.00.
12. W przyszłą niedzielę taca inwestycyjna na potrzeby naszej parafii.
13. Kancelaria czynna we wtorki i piątki o godz. 09.00-10.00 oraz 16.00-17.00.
14. Miniony miesiąc był miesiącem intensywnych prac:
- uporządkowanie terenu wokół kościoła i plebani,
- remont piwnic na plebani, po zalaniu podczas ulewy,
- malowanie kuchni, rozmównicy oraz kilku innych pomieszczeń na plebani,
Za okazaną pomoc oraz ofiary, jako duszpasterze składamy Bóg zapłać oraz dziękujemy za każde słowo i gesty, które w pierwszym miesiącu na nowym miejscu były bardzo budujące i potrzebne.

Bóg zapłać za wspólną modlitwę i ofiary na potrzeby naszej świątyni oraz za kwiaty.

Do nabycia prasa katolicka: „Gość Niedzielny” oraz „Przewodnik Katolicki”.

Gościom i Parafianom życzymy błogosławieństwa na nowy tydzień.