1. Koronka do Bożego Miłosierdzia codziennie przed poranną Mszą św. Różaniec codziennie o godz. 17.30. Spowiedź 15 min przed każdą Mszą świętą oraz podczas adoracji w środy.
2. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej i Adoracja do godz. 19.30.
- środa – Rocznica wybuchu II-ej wojny światowej
I-szy czwartek, piątek i sobota miesiąca:|
- czwartek – modlimy się o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne; Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30;
- piątek – po Mszy św. o godz. 18.00 Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa;
- sobota – po Mszy św. o godz. 08.00 Nabożeństwo Fatimskie.
W pierwszą sobotę miesiąca odwiedziny chorych od godz. 09.30. Bardzo prosimy o potwierdzenie i zgłoszenie chorych.
4. Msza święta rozpoczynająca Nowy Rok Szkolny w środę (1 września) o godz. 08.00. Podczas Mszy świętej błogosławieństwo dzieci oraz poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych. Zapraszamy wszystkie dzieci! Wszystkie dzieci chcące śpiewać podczas Mszy św. szkolnej zapraszamy na próbę śpiewu do kościoła w poniedziałek (30 sierpnia) o godz 17.00.
5. Spotkanie dla przygotowujących się do bierzmowania w niedzielę 12 września po Mszy św. o godz. 17.00.
6. Jak już informowaliśmy, w tym roku obchodzimy Jubileusz 20-lecia erygowania naszej parafii. W związku z tym 19 września, w uroczystość odpustową patronki naszej parafii Matki Bożej z La Salette, zostanie odprawiona uroczysta Msza św. na którą będą zaproszeni wszyscy kapłani którzy posługiwali w naszej parafii, a po niej odbędzie się festyn parafialny. Bardzo prosimy o włączanie się w przygotowanie do wspólnego świętowania, chociażby poprzez upieczenie ciasta na festyn.
7. Kancelaria czynna we wtorki i piątki o godz. 09.00-10.00 oraz 16.00-17.00.

Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę i ofiary na potrzeby naszej świątyni, w tym za przyniesione kwiaty, które tak pięknie zdobią naszą świątynię.

Do nabycia prasa katolicka: „Gość Niedzielny” oraz „Przewodnik Katolicki”.

Gościom i Parafianom życzymy błogosławieństwa na nowy tydzień.