1. Dziś, w uroczystość Wniebowzięcia NMP, tradycyjnie po każdej Mszy św. obrzęd błogosławieństwa ziół i kwiatów, które Caritas rozprowadza przy wejściu do kościoła.
2. Codziennie przed Mszą św. o godz. 08.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św. Różaniec codziennie o godz. 17.30.
3. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej i Adoracja do godz. 19.30.
- wtorek – wspomnienie św. Jacka
- środa – wspomnienie bł. Sancji, Dziewicy
- piątek – wspomnienie św. Bernarda, Opata i Doktora Kościoła
- sobota – wspomnienie św. Piusa X, Papieża
5. W okresie wakacyjnym (lipiec i sierpień) kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do piątku po Mszy św. Nieczynna w sobotę i niedzielę oraz święta.
6. Ks. Jan Glapiak – diecezjalny Duszpasterz Żywego Różańca, zaprasza na tradycyjne spotkania modlitewno-formacyjne. Szczegóły w gablotce.
7. Dzisiaj taca inwestycyjna. Bóg zapłać.
8. W tym roku obchodzimy Jubileusz 20-lecia erygowania naszej parafii. W związku z tym 19 września, w uroczystość odpustową patronki naszej parafii Matki Bożej z La Salette, zostanie odprawiona uroczysta Msza św. na którą będą zaproszeni wszyscy kapłani którzy posługiwali w naszej parafii, a po niej odbędzie się festyn parafialny. Bardzo prosimy o włączanie się w przygotowanie do wspólnego świętowania. W niedzielę podczas każdej Mszy Świętej Członkowie Rady Parafialnej przedstawią ogólny zarys uroczystości.
9. W tym tygodniu odbył się pogrzeb:
• śp. Ryszarda BRĘCZEWSKIEGO, lat 83 z ul. Laudańskiej
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...

Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę i ofiary na potrzeby naszej świątyni.

Do nabycia prasa katolicka: „Gość Niedzielny” i „Przewodnik Katolicki”.

Życzymy potrzebnych sił na nowy tydzień oraz opieki Świętej Rodziny i Matki Bożej z La Salette.