1. Codziennie przed Mszą św. o godz. 08.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św. Różaniec codziennie o godz. 17.30.
2. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej i Adoracja do godz. 19.30.
- poniedziałek – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, Patronki Europy
- wtorek – święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika
- środa – wspomnienie św. Klary, dziewicy
- sobota – wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbe, prezbitera i męczennika
- niedziela – Uroczystość Wniebowzięcia NMP
4. W okresie wakacyjnym (lipiec i sierpień) kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do piątku po Mszy św. Nieczynna w sobotę i niedzielę oraz święta.
5. Spotkanie Rady Parafialnej we wtorek o godz. 19.30.
6. Ks. Jan Glapiak – diecezjalny Duszpasterz Żywego Różańca, zaprasza na tradycyjne spotkania modlitewno-formacyjne. Szczegóły w gablotce.
7. W zakrystii można odebrać zdjęcia z I Komunii św.
8. Dzisiejsza taca na uczelnie ( KUL, WT UAM) i szkoły katolickie. W przyszłą niedzielę taca inwestycyjna. Bóg zapłać
9. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
• Jerzy WÓJCICKI, lat 63
• Ryszard BRĘCZEWSKI, lat 83 (Msza pogrzebowa w środę o godz. 13.00)
W ramach pożegnania, za zgodą Rodziny, będziemy wystawiać zdjęcie zmarłego oraz zapalimy znicz przy chrzcielnicy, który będzie się palił do pierwszej niedzieli po pogrzebie. Będzie to wyraz naszego pożegnania z parafianinem.
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę i ofiary na potrzeby naszej świątyni.

Do nabycia prasa katolicka: „Gość Niedzielny” i „Przewodnik Katolicki”.

Życzymy wszystkim Parafianom i Gościom wielu łask Bożych na nowy tydzień oraz opieki naszych świętych Patronów.