1. Codziennie przed Mszą św. o godz. 08.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św. Różaniec codziennie o godz. 17.30.
2. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej i Adoracja do godz. 19.30. Po Mszy św. wymiana tajemnic rózańcowych.
3. W piątek – święto Przemienienia Pańskiego.
4. W tym tygodniu obchodzimy: I-szy czwartek, piątek i sobota miesiąca:
- czwartek – modlimy się o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Adoracja Najśw. Sakramentu od godz. 17.30;
- piątek – po Mszy św. o godz. 18.00 Nabożeństwa do Serca Pana Jezusa;
- sobota – po Mszy św. o godz. 08.00 Nabożeństwo Fatimskie.
5. Dzisiaj i jutro można uzyskać odpust zupełny Porcjunkuli – który, ofiarujemy za siebie lub za jedną osobę zmarłą. Warunki odpustu: pobożne nawiedzenie kościoła z odmówieniem Ojcze nasz i Wierzę w Boga, stan łaski uświęcającej.
6. W ubiegłą niedzielę zebrano na poszkodowanych przez burze i nawałnice 2220 zł. Bóg zapłać.
7. W przyszłą niedzielę taca na uczelnie (KUL, WT UAM) i szkoły katolickie.
8. W okresie wakacyjnym (lipiec i sierpień) kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do piątku po Mszy św. Nieczynna w sobotę i niedzielę oraz święta.
9. W zakrystii można odebrać zdjęcia z I Komunii św.
10. Od dziś rozpoczynamy miesiąc sierpień, zachęcamy do abstynencji w tym miesiącu.
11. W przyszłą niedzielę na Mszy Świętej o godz. 10.30 nastąpi powitanie i wprowadzenie Ks. Grzegorza Chrapli MSF na urząd Proboszcza przez Ks. Dziekana.

Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę i ofiary na potrzeby naszej świątyni.

Życzymy wszystkim Parafianom i Gościom wielu łask Bożych na nowy tydzień oraz opieki św. Rodziny i naszej Patronki MB z La Salette.

Taca