NIEDZIELNA MSZA 1200

1. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Biblijną i początek Tygodnia Biblijnego. Narodowe czytanie Pisma Świętego.
2. Codziennie przed Mszą św. o godz. 08.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św. Różaniec w tygodniu o godz. 17.30.
3. We wtorek o 19.30 w kościele Adoracja Najśw. Sakramentu prowadzona przez wspólnotę modlitewno-ewangelizacyjną. Serdecznie zapraszamy.
4. W środę po Mszy św. o godz. 18.00, Nowenną do Matki Bożej Saletyńskiej i Adoracja do 19.30.
5. W piątek – uroczystość św. Wojciecha, Bp i M, głównego patrona Polski. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
6. Na Caritas Archidiecezjalną zebrano 840 zł. Bóg zapłać.
7. Za tydzień Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Kwartalne Dni Modlitw o powołania do służby w Kościele.
8. W przyszłą niedziele po Mszy św. o godz. 17.00 nauka dla rodziców i chrzestnych.
9. Dnia 20 kwietnia (wtorek) 2021 roku przypada 19. rocznica ingresu do katedry poznańskiej Księdza Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego, Metropolity Poznańskiego. Prośmy Boga w modlitwie o siły, błogosławieństwo i łaskę zdrowia dla naszego Pasterza.
10. Niedziela 25. kwietnia 2021 r. to dzień szczególnej modlitwy za kierowców i wszystkich poruszających się po naszych drogach.

Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę i ofiary na potrzeby naszej świątyni.

Życzymy wszystkim Parafianom i Gościom wielu radości z przeżywania Tajemnicy Zmartwychwstania Chrystusa.

Taca