wielka niedziela2021     wielki poniedzialek2021

WIELKANOC2021

1. Ks. Markowi oraz wszystkim osobom, które pomogły przy budowie: Ołtarza Wystawienia (Ciemnicy), Bożego Grobu i świątecznych dekoracji kościoła, Paniom za przystrojenie kwiatami naszej świątyni, za porządki i przygotowanie kościoła do świąt. Serdeczne Bóg zapłać.
2. Jutro Poniedziałek Wielkanocny: Msze św. o godz. 09.00, 10.30, 12.00; 17.00 i o godz. 21.00. Taca na uczelnie i szkoły katolickie.
3. Od wtorku Nowenna do Miłosierdzia Bożego codziennie po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00.
4. Codziennie przed Mszą św. o godz. 08.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św. Różaniec w tygodniu o godz. 17.30.
5. W środę po Mszy św. o godz. 18.00, Nowenną do Matki Bożej Saletyńskiej i Adoracja do 19.30.
6. Przez cały tydzień w Kościele świętujemy Oktawę Wielkanocy, w związku z tym w nadchodzący piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
7. Przyszła niedziela to Niedziela Bożego Miłosierdzia, rozpoczęcie Tygodnia Miłosierdzia. Zbiórka do puszek na Caritas Archidiecezjalny.
8. Na kwiaty do Bożego Grobu zebrano 570 zł. Bóg zapłać.

Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę i ofiary.

Życzymy wszystkim Parafianom i Gościom wielu radości z przeżywania Tajemnicy Zmartwychwstania Chrystusa.

Taca