1. Przeżywamy dzisiaj w kościele Światową Niedzielę Misyjną. Taca na Papieskie Dzieła Misyjne.
2. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele codziennie od poniedziałku do soboty o godz. 17.30, w niedzielę o godz. 16.30. Wierni, którzy nie mogą uczestniczyć w nabożeństwach zachęcamy do modlitwy w domach.
3. Codziennie przed Mszą św. o godz. 08.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św.
4. Zebrano na Fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia 2010 zł. Bóg zapłać.
5. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej i Adoracja do godz. 19.30.
6. We wtorek o 19.30 w kościele adoracja NS prowadzona przez wspólnotę modlitewno-ewangelizacyjną. Serdecznie zapraszamy.
7. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00 nauka dla rodziców i chrzestnych.
8. Kandydatów do bierzmowania prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres parafii z podaniem swojego: imienia i nazwiska, klasy, adresu e-mail. Adres parafii: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. dostępny jest na stronie parafialnej i na parafialnym Facebooku. Spotkania w grupach zostają zawieszone do odwołania.
9. Zbliża się wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych i miesiąc listopad poświęcony ich pamięci. Przypominamy, że można składać wypominki listopadowe w zakrystii. Kartki na wypominki są wyłożone przy wyjściu z kościoła na stole.
10. Przypominamy o obowiązku noszenia masek, dezynfekcji rąk. Na Mszy św. mogą uczestniczyć 84 osoby, w pierwszej kolejności osoby, które maja zamówioną Mszę św. Komunia św. jest udzielana w dwóch rzędach: na rękę i do ust. Bardzo prosimy o zachowanie tych przepisów.
11. Schola dziecięca poszukuje gitarzysty – zapraszamy osoby w każdym wieku zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub przez Facebooka.

Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę, dzisiejsze ofiary oraz ofiary składane na nasze konto parafialne.

Życzymy wszystkim Parafianom i Gościom wielu łask Bożych na nowy tydzień oraz opieki św. Rodziny i naszej Patronki MB z La Salette.

Taca