1. Papież Franciszek przeniósł tegoroczną zbiórkę ofiar na Ziemię Świętą na niedzielę 13 września. Dzisiaj pod kościołem zbiórka do puszek na Ziemię Świętą.
2. Codziennie przed Mszą św. o godz. 08.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św., różaniec w tygodniu o godz. 17.30.
3. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej i Adoracja do godz. 19.30.
4. Poniedziałek – święto Podwyższenia Krzyża św. w tym dniu kończy się czas Komunii i spowiedzi wielkanocnej. Odpust w parafii Podwyższenia Krzyża św. Suma o godz.18.00.
5. Wtorek – Matki NMP Bolesnej. Odpust w parafii na ul. Głogowskiej u Ks. Dziekana. Suma odpustowa o godz. 18.00.
6. Piątek – święto św. Stanisława Kostki Patrona Polski. Dzień imienin Ks. Abp Stanisława Gądeckiego. Pamiętajmy o naszym Pasterzu w modlitwie.
7. W czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie dla rodziców i dzieci, które przygotowują się do I Komunii św. w tym roku. I Komunia św. w parafii 27 września.
8. Taca z dzisiejszej niedzieli na cele inwestycyjne.
9. Zapraszamy za tydzień w przyszłą niedzielę na nasz parafialny odpust ku czci naszej Patronki M Bożej z La Salette. Uroczysta suma o godz. 12.00 Przewodniczyć będzie
i Słowo Boże wygłosi Ks. dr Bogdan Kulik MSF. Po Mszy św. procesja wokół kościoła. Zapraszamy: służbę liturgiczną, dzieci, poczty sztandarowe, Panów do niesienia baldachimu i wszystkich naszych Drogich Parafian i Przyjaciół.
10. Najbliższe spotkanie dla rodziców kandydatów do Bierzmowania odbędzie się według następującego porządku: dla rodziców uczniów szkół ponadpodstawowych w poniedziałek 21 września o godz. 19.00, dla rodziców uczniów klas ósmych w środę 23 września o godz. 19.00, dla rodziców uczniów klas siódmych w piątek 25 września o godz. 19.00. Spotkania odbywać się będą w salce pod kościołem.

Miłosierdziu Bożemu polecamy śp. Danutę Florek-Moszka l. 66 z ul. Małoszyńskiej. Pogrzeb odbył się w czwartek na cmentarzu Junikowskim. Wieczny odpoczynek...

Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę i dzisiejsze ofiary.

Życzymy wszystkim Parafianom i Gościom wielu łask Bożych na nowy tydzień oraz opieki św. Rodziny i naszej Patronki MB z La Salette.

Taca