1. Codziennie przed Mszą św. o godz. 08.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św., różaniec w tygodniu o godz. 17.30.
2. Wtorek – święto Narodzenia NMP.
3. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej i Adoracja do godz. 19.30.
4. W czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie dla rodziców i dzieci, które przygotowują się do I Komunii św.
5. Za tydzień taca na cele inwestycyjne.
6. Od dzisiejszej niedzieli zapraszamy wszystkie dzieci, które lubią śpiewać, do scholi dziecięcej, która przygotowuje oprawę muzyczną w czasie niedzielnych Mszy o godz. 12.00. Spotykamy się o godz. 11.00 w salce pod kościołem.
7. Chłopców od drugiej klasy SP zapraszamy do służby przy ołtarzu – to wspaniała możliwość przeżywania Mszy świętej w sposób interesujący i ciekawy. Chętnych zapraszamy z rodzicami po Mszy do zakrystii.
8. Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania wraz z rodzicami odbędzie się po Mszy o godz. 17.00 w kościele.
9. Zapraszamy na warsztatowe spotkanie osoby, które już posługują w naszej parafii jako czytający oraz tych, którzy chcieliby czytać czytania na Mszy świętej, ale mają tremę lub obawy. Spotkanie odbędzie się w najbliższy piątek o 19.30 w kościele.

Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę i dzisiejsze ofiary.

Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny, Przewodnik Katolicki

Życzymy wszystkim Parafianom i Gościom wielu łask Bożych na nowy tydzień oraz opieki św. Rodziny i naszej Patronki MB z La Salette.

Taca