1. Codziennie przed Mszą św. o godz. 08.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św., różaniec w tygodniu o godz. 17.30.
2. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej i Adoracja do godz. 19.30. Po Mszy św. wymiana tajemnic różańcowych.
3. We wtorek 01 września Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego o godz. 08.30. Zapraszamy dzieci wraz rodzicami.
4. W czwartek spotkanie dla rodziców i dzieci, które mają przystąpić do I Komunii św. po Mszy św. o godz. 18.00 w kościele.
5. W tym tygodniu przypada: I-szy czwartek, piątek i sobota miesiąca:
- czwartek – modlimy się o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Adoracja Najśw. Sakramentu od godz. 17.30;
- piątek – po Mszy św. o godz. 18.00 Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa;
- sobota – po Mszy św. o godz. 08.00 Nabożeństwo Fatimskie;
- odwiedziny chorych ze stałej listy w tym miesiącu wyjątkowo w pierwszy piątek miesiąca od godz. 09.30.
6. Pierwsze powakacyjne spotkanie wspólnoty modlitewno-ewangelizacyjnej we wtorek 1 września - Msza święta wspólnotowa w kościele o godz. 19.30. To dobry moment by dołączyć, więc zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
7. Kancelaria parafialna czynna: wtorek i piątek od godz. 09.00 do 10.00 i od 16.00 do 17.00.
8. Od najbliższej niedzieli zapraszamy wszystkie dzieci, które lubią śpiewać, do scholi dziecięcej, która przygotowuje oprawę muzyczną w czasie niedzielnych Mszy o godz. 12.00. Spotykamy się o godz. 11.00 w salce pod kościołem.
9. Chłopców od drugiej klasy SP zapraszamy do służby przy ołtarzu – to wspaniała możliwość przeżywania Mszy świętej w sposób interesujący i ciekawy. Chętnych zapraszamy z rodzicami po Mszy do zakrystii.
10. Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania wraz z rodzicami odbędzie się w najbliższą niedzielę po Mszy o godz. 17.00 w kościele.

Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę i dzisiejsze ofiary.

Życzymy wszystkim Parafianom i Gościom wielu łask Bożych na nowy tydzień oraz opieki św. Rodziny i naszej Patronki MB z La Salette.

Taca