Kancelaria lato

1. Codziennie przed Mszą św. o godz. 08.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św., różaniec w tygodniu o godz. 17.30.
2. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej i Adoracja do godz. 19.30.
3. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na uczelnie (KUL, WT UAM) i szkoły katolickie.
4. Za tydzień taca na cele inwestycyjne.
5. W sobotę 15 sierpnia obchodzimy uroczystość Wniebowzięcia NM Panny. Msze św. jak w każdą niedzielę o godz. 09.00; 10.30; 12.00 i 17.00. Nie ma Mszy św. o godz. 21.00.
Na każdej Mszy św. poświęcenie kwiatów i ziół. Caritas parafialny będzie w przedsionku kościoła rozprowadzał kwiaty i zioła. Zbiórka do puszek na Caritas Archidiecezjalną.
W piątek wieczorem Msza św. Wigilijna z uroczystości Wniebowzięcia NMP.
6. Zwraca się z gorącym apelem Ks. Abp Stanisław Gadecki, aby niedziela 16 sierpnia br. stała się Dniem solidarności z mieszkańcami Bejrutu. Proszę, aby we wszystkich kościołach i kaplicach w Polsce, w modlitwie powszechnej dodać wezwanie za żywe i zmarłe ofiary tragedii. Proszę również, aby tego dnia, przed wszystkimi kościołami i kaplicami w Polsce, po wszystkich Mszach Świętych zorganizować zbiórkę środków finansowych, które za pośrednictwem Caritas Polska, zostaną przekazane na rzecz poszkodowanych.
7. Zgodnie z apelem Ks. Abp-a w przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na pomoc dla mieszkańcom Bejrutu.
8. W okresie wakacyjnym (sierpień) kancelaria parafialna czynna jest po Mszy św. oprócz niedzieli i świąt.

Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę i dzisiejsze ofiary.

Życzymy wszystkim Parafianom i Gościom wielu łask Bożych na nowy tydzień oraz opieki św. Rodziny i naszej Patronki MB z La Salette. Dobrego i błogosławionego czasu wakacyjnego.

Taca