Kancelaria lato

1. Codziennie przed Mszą św. o godz. 08.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św., różaniec w tygodniu o godz. 17.30.
2. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej i Adoracja do godz. 19.30. Po Mszy św. wymiana tajemnic.
3. W czwartek – święto Przemienienia Pańskiego.
4. W tym tygodniu obchodzimy: I-szy czwartek i piątek miesiąca:
- czwartek – modlimy się o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne; Adoracja Najśw. Sakramentu od godz. 17.30;
- piątek – po Mszy św. o godz. 18.00 Nabożeństwa do Serca Pana Jezusa.
5. Dzisiaj można uzyskać odpust zupełny Porcjunkuli – do północy, który ofiarujemy za siebie lub za jedną osobę zmarłą. Warunki odpustu: pobożne nawiedzenie kościoła z odmówieniem Ojcze nasz i Wierzę w Boga, stan łaski uświęcającej.
6. W przyszłą niedzielę taca na uczelnie ( KUL, WT UAM) i szkoły katolickie.
7. W okresie wakacyjnym (sierpień) kancelaria parafialna czynna jest po Mszy św. (oprócz niedzieli i świąt).

Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę i dzisiejsze ofiary.

Życzymy wszystkim Parafianom i Gościom wielu łask Bożych na nowy tydzień oraz opieki św. Rodziny i naszej Patronki MB z La Salette. Dobrego i błogosławionego czasu wakacyjnego.

Taca