Kancelaria lato

1. Codziennie przed Mszą św. o godz. 08.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św., różaniec w tygodniu o godz. 17.30.
2. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej i Adoracja do godz. 19.30.
3. Sobota – I -sza sobota miesiąca po Mszy św. o godz. 08.00 Nabożeństwa Fatimskie.
4. Od soboty rozpoczynamy miesiąc sierpień, zachęcamy do abstynencji w tym miesiącu.
5. Odpust zupełny Porcjunkuli – można uzyskać od południa 01.08 do północy 02.08, który ofiarujemy za siebie lub za jedną osobę zmarłą. Warunki odpustu: pobożne nawiedzenie kościoła z odmówieniem Ojcze nasz i Wierzę w Boga.
6. W okresie wakacyjnym (lipiec i sierpień) kancelaria parafialna czynna jest po Mszy św., oprócz niedzieli i świąt.

Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę i dzisiejsze ofiary.

Życzymy wszystkim Parafianom i Gościom wielu łask Bożych na nowy tydzień oraz opieki św. Rodziny i naszej Patronki MB z La Salette. Dobrego i błogosławionego czasu wakacyjnego.

Taca