Kancelaria lato

Kino Letnie 2020

1. Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa dzisiaj 15 minut przed Mszą św. o godz. 17.00, w poniedziałek i wtorek po Mszy św. wieczornej.
2. Po Mszy św. o godz. 17.00 nauka przed Chrztem dla rodziców i chrzestnych, jest to ostatnia nauka przed wakacjami.
3. Dzisiaj po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów mechanicznych.
4. Codziennie przed Mszą św. o godz. 08.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św., różaniec w tygodniu o godz. 17.30.
5. Poniedziałek – uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła.
6. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej i Adoracja do godz. 19.30. Po Mszy św., wymiana tajemnic różańcowych.
7. W piątek – święto św. Tomasza Apostoła.
8. W tym tygodniu przypada: I-szy czwartek, piątek i sobota miesiąca:
- czwartek – modlimy się o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30;
- piątek – po Mszy św. o godz. 18.00 Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa;
- sobota – po Mszy św. o godz. 08.00 Nabożeństwo Fatimskie.
9. W okresie wakacyjnym ( lipiec i sierpień) kancelaria parafialna czynna jest po Mszy św., oprócz niedzieli i świąt.
10. Zapraszamy na kino letnie organizowane przez naszą parafię we współpracy z poznańską fundacją "Pro Publico", na tyłach naszego kościoła w dniach od 6 do 18 lipca. Terminy projekcji zostaną podane w najbliższym czasie i wraz z repertuarem będą zamieszczone na naszym parafialnym facebooku i stronie parafialnej.

Miłosierdziu Bożemu polecamy śp. Zofię Gałgan l.95 z ul. Laudańskiej, pogrzeb odbył się w piątek na cmentarzu Miłostowskim. Wieczny odpoczynek...

Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę i dzisiejsze ofiary.

Życzymy wszystkim Parafianom i Gościom wielu łask Bożych na nowy tydzień oraz opieki św. Rodziny i naszej Patronki MB z La Salette. Dobrego i błogosławionego czasu wakacyjnego.

Taca