1. Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa od poniedziałku do piątku po Mszy św. wieczornej, a w sobotę i niedzielę 15 minut przed Mszą św.
2. Codziennie przed Mszą św. o godz. 08.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św., różaniec w tygodniu o godz. 17.30.
3. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej i Adoracja do godz. 19.30.
4. W środę przypada uroczystość św. Jana Chrzciciela.
5. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie dla rodziców ministrantów w kościele.
6. W przyszłą niedziele po Mszy św. o godz. 17.00 nauka przed Chrztem dla rodziców i chrzestnych, jest ostatnia nauka przed wakacjami.
7. Jak co roku przed okresem wakacyjnym w ostatnią niedzielę tj. - 28 czerwca po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów mechanicznych.
8. Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania odbędzie się w najbliższą sobotę 27 czerwca o godz. 18.00 w salce pod kościołem. Na spotkanie przynosimy swoje indeksy kandydata.
9. Zapraszamy maturzystów, młodzież szkół średnich i studiującą na modlitewne zakończenie tego wyjątkowego roku szkolnego i akademickiego w sobotę 27 czerwca o godz. 19.00 w kościele. Naszym gościem będzie wspólnota „Poznanie Jezusa”, która poprowadzi to wydarzenie.

Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę i dzisiejsze ofiary.

Życzymy wszystkim Parafianom i Gościom wielu łask Bożych na nowy tydzień oraz opieki św. Rodziny i naszej Patronki MB z La Salette.

Taca