1. Składamy serdeczne podziękowanie Ks. Markowi i wszystkim osobom, którzy włączyły się w przygotowanie dekoracji i budowy ołtarzy na Boże Ciało. Ministrantom, pocztom sztandarowym, dzieciom, które sypały kwiatki, Panom niosącym baldachim, Panu organiście. Wam wszystkim Drodzy Parafianie i Goście za wspólną modlitwę i udział w procesji.
2. Przez całą Oktawę Bożego Ciała procesja Eucharystyczna wokół kościoła po Mszy św. wieczornej i Nabożeństwie do Serca Pana Jezusa (do czwartku włącznie). W czwartek na zakończenie oktawy po Mszy św. wieczornej poświęcenie kwiatów i ziół.
3. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, po Mszy św. o godz. 18.00 Nabożeństwa do Serca Pana Jezusa i akt oddania się Sercu Jezusowemu. Jest to Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. W tym dniu nie obowiązuje post piątkowy.
4. Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa w sobotę i niedzielę 15 minut przed Mszą św.
5. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
6. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na cele inwestycyjne.
7. Codziennie przed Mszą św. o godz. 08.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św., różaniec w tygodniu o godz. 17.30.
8. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej i Adoracja do godz. 19.30.
9. Zbiórka do puszek na uczelnie i szkoły katolickie.
10. Spotkanie wspólnoty modlitewno – ewangelizacyjnej we wtorek o godz. 19.30 w kościele. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby dołączyć i wspólnie zgłębiać Słowo Boże.
11. W najbliższą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie dla rodziców ministrantów w kościele.
12. Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania odbędzie się w sobotę 27 czerwca o godz. 18.00 w salce pod kościołem. Na spotkanie przynosimy swoje indeksy kandydata.
13. Zapraszamy maturzystów, młodzież szkół średnich i studiującą na modlitewne zakończenie tego wyjątkowego roku szkolnego i akademickiego w sobotę 27 czerwca o godz. 19.00 w kościele. Naszym gościem będzie wspólnota „Poznanie Jezusa”, która poprowadzi to wydarzenie.

Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę i dzisiejsze ofiary.

Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny, Przewodnik Katolicki

Życzymy wszystkim Parafianom i Gościom wielu łask Bożych na nowy tydzień oraz opieki św. Rodziny i naszej Patronki MB z La Salette.

Taca