NIEDZIELNA MSZA 1200

84 fb

1. Zapraszamy na Nabożeństwa majowe ku czci NMP, które odprawiane są: od poniedziałku do soboty o godz. 17.30, w niedzielę o godz. 16.30.
2. Codziennie przed Mszą św. o godz. 08.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św., różaniec w tygodniu o godz. 17.00.
3. Jutro tj. poniedziałek 18 maja obchodzimy 100 rocz. urodzin św. Jana Pawła II.
4. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej i Adoracja do godz. 19.30.
5. W poniedziałek, wtorek i środę - modlić się będziemy o dobre urodzaje.
6. Za tydzień obchodzić będziemy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
7. Od piątku rozpoczynamy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha św.
8. W sobotę 23 maja w katedrze poznańskiej odbędą się święcenia prezbiteratu, polecamy przyszłych kapłanów pamięci modlitewnej.

Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę i dzisiejsze ofiary, serdeczne Bóg zapłać rodzinom i osobom, które wpłacają na nasze konto parafialne jako pomoc – taca niedziela.

Życzymy wszystkim Parafianom i Gościom wielu łask Bożych na nowy tydzień oraz opieki św. Rodziny i naszej Patronki MB z La Salette.

Taca