NIEDZIELNA MSZA 1200

1. Zapraszamy na Nabożeństwa majowe ku czci NMP, które odprawiane są: od poniedziałku do soboty o godz. 17.30, w niedzielę o godz. 16.30.
2. Codziennie przed Mszą św. o godz. 08.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św., różaniec w tygodniu o godz. 17.00.
3. We wtorek o godz. 19.30 Adoracja dla grupy ewangelizacyjno - modlitewnej.
4. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej i Adoracja do godz. 19.30.
5. W czwartek – święto św. Macieja Apostoła.
6. W sobotę – święto św. Andrzeja Boboli – patrona Polski.
7. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na cele inwestycyjne.
8. 18 maja obchodzić będziemy 100 rocznicę urodzin św. Jana Pawła II.
9. I Komunia św. w naszej parafii została przeniesiona na 27 września.

Miłosierdziu Bożemu polecamy śp. Romana Pawłowicza l.79 z ul. Grotkowskiej 21A, pogrzeb odbędzie się w środę: Msza św. o godz. 11.45, ceremonie na cmentarzu Junikowskim o godz. 13.10. Wieczny odpoczynek...

Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę i dzisiejsze ofiary, serdeczne Bóg zapłać rodzinom i osobom, które wpłacają na nasze konto parafialne jako pomoc – taca niedziela.

Życzymy wszystkim Parafianom i Gościom wielu łask Bożych na nowy tydzień oraz opieki św. Rodziny i naszej Patronki MB z La Salette.

Taca