NIEDZIELNA MSZA 1200

1. Obchodzimy dzisiaj Niedzielę Dobrego Pasterza i Światowy Dzień Modlitw o Powołania.
2. Zapraszamy na Nabożeństwa majowe ku czci NMP, które odprawiane są od poniedziałku do soboty o godz. 17.30, w niedzielę o godz. 16.30.
3. Przypominamy, że na Mszy św. oraz Nabożeństwach może uczestniczyć w naszym kościele 56 osób, a także obowiązek noszenia masek. Informacje nt. jest wywieszona na drzwiach.
4. Codziennie przed Mszą św. o godz. 08.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św., różaniec w tygodniu o godz. 17.00.
5. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej i Adoracja do godz. 19.30.
6. W środę – święto św. Apostołów Filipa i Jakuba.
7. W tym tygodniu przypada I-szy czwartek miesiąca – modlimy się o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
8. W piątek – uroczystość św. Stanisława Bp i M, głównego patrona Polski i Archidiecezji, w tym dniu nie obowiązuje nas post piątkowy.
9. Koperty na daninę diecezjalna są wyłożone na stoliku przy wyjściu z kościoła. Bóg zapłać już tym wszystkim, którzy złożyli ofiarę na ten cel.

Miłosierdziu Bożemu polecamy śp. Wacława Szajek l. 98 z ul. Srebrnej 25, pogrzeb w czwartek Msza św. o godz. 10.00, ceremonie na cmentarzu Junikowskim o godz. 11.10, oraz śp. Marię Wegner l. 84 z ul. Kiemliczów 17, pogrzeb odbył się w sobotę w Zakrzewie. Wieczny odpoczynek...

Serdeczne Bóg zapłać za wspólną modlitwę i dzisiejsze ofiary, serdeczne Bóg zapłać rodzinom i osobom, które wpłacają na nasze konto parafialne jako pomoc – taca niedziela.

Życzymy wszystkim Parafianom i Gościom wielu łask Bożych na nowy tydzień oraz opieki św. Rodziny i naszej Patronki MB z La Salette.

Taca