1. Przypominamy, że obowiązywanie dyspensy od obowiązku niedzielnego zawartych w Dekretach Arcybiskupa Metropolity Poznańskiego z dn. 12 i 13 marca zostaje przedłużone do Wielkiej Środy (podczas każdej Mszy św. może przebywać wewnątrz kościoła jednorazowo maksymalnie do 50 osób), ale jesteśmy zobowiązani do udziału we Mszy św. przez środki masowego przekazu: radio, telewizję.
2. Rekomendujemy przyjmowanie Komunii św. na rękę w sposób opisany we wcześniejszych zarządzenaich Księdza Arcybiskupa. Komunię św. należy przyjmować w postawie stojącej na lewą dłoń podtrzymywaną przez prawą, a następnie, stojąc przed kapłanem, prawą ręką włożyć Hostię do ust; w żadnym wypadku nie wolno odchodzić z Hostią na dłoni od ołtarza.
3. Odwołane są nabożeństwa: Gorzkie Żale, Droga Krzyżowa.
4. Codziennie przed Mszą św. o godz. 08.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św. zachowując ostrożność. Różaniec w tygodniu o godz. 17.30, w piątki do Siedmiu Boleści Matki Bożej.
5. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej i Adoracja do godz. 20.00.
6. W środę przypada uroczystość Zwiastowanie Pańskie. Dzień Świętości Życia.
7. Najbliższe spotkanie wspólnoty modlitewno-ewangelizacyjnej odbędzie się we wtorek o 19.30 za pośrednictwem internetu. Informacja zostanie rozesłana zainteresowanym drogą mailową. Więcej informacji w zakrystii po mszy.
8. Koperty na daninę diecezjalna są wyłożone na stoliku przy wyjściu z kościoła.
9. Paschaliki wielkanocne można nabyć w cenie 7 zł.

Życzymy wszystkim Parafianom i Gościom opieki św. Rodziny oraz naszej Patronki M Bożej z La Salette na cały nowy tydzień

Pamiętajmy o wszystkich chorych i o tych, którzy posługują chorym oraz o zmarłych, którzy odeszli do wieczności z powodu epidemii.

Na okres dwóch tygodni zawieszony jest kolportaż gazet: Gościa Niedzielnego i Przewodnika Katolickiego